Джіджі Хадід вибачилася за обкладинку Vogue: "Якщо б я контролювала процес, результат був би іншим"


Опубликованно 10.08.2018 14:24

Джіджі Хадід вибачилася за обкладинку Vogue:

Джіджі Хадід

Травнева обкладинка італійського Vogue (нагадаємо, її головною героїнею стала Джіджі Хадід, яку фоторедактори перетворили на мулатку) наробила в мережі багато шуму. Невдалу ретуш зображення продовжують обговорювати досі, звинувачуючи при цьому і співробітників видання, і саму Джіджі. Модель критикують за те, що вона не стала обурюватися зйомкою, а, навпаки, залишилася їй задоволена.

23-річна Хадід, на яку за останні пару днів обрушилася хвиля критики, вирішила внести ясність у ситуацію і принесла вибачення за невдалий знімок.

Джіджі Хадід

Зрозумійте, я не контролюю знімальний процес. Бронзування і використання фотошопу — це фірмовий стиль Стівена Кляйна (автора зйомки. — Прим. ред.). Він використовує цей прийом у своїй роботі вже багато років. І я думаю, що головним завданням було показати мене інакше, креативно. Згодна, що в кінцевому підсумку все було зроблено не зовсім правильно, критика була цілком обґрунтована. Я хочу звернутися до всіх тих, кого образила ця обкладинка. Якщо б я могла контролювати весь процес, результат був би іншим. Сподіваюся, що це стане прикладом для багатьох журналів в майбутньому,

— написала вона в Twitter.Категория: Женщинам