В Мерседес розповіли, чому не вдалося виграти Гран-прі Австралії


Опубликованно 01.08.2018 12:00

В Мерседес розповіли, чому не вдалося виграти Гран-прі Австралії

Головний інженер команди Мерседес Энрю Шовлин вважає, що Льюїсу Хемілтону не вдалося виграти Гран-прі Австралії з-за помилки комп'ютера, який не правильно підрахував секунди між британцем і Себастьяном Феттелем з Феррарі.

"Проблема полягала не в програмі, яка розраховує стратегію, а в автономному інструмент, який дозволяє нам підраховувати дельту часу. Ми знайшли баг, через якого отримали неправильні цифри.

Наші підрахунки дали приблизно 15 секунд. Але в дійсності безпечне для Хемілтона відставання від Феттеля було трохи менше 13 секунд. Тому ми і відштовхувалися від цієї різниці, вважали, що перебуваємо в безпеці, але результат ви бачили: ми опинилися на другому місці, а обганяти виявилося складно і повернутися назад на першу позицію не вийшло.

Ми могли попросити гонщика додати до включення VSC. Але в той момент ми стежили за витратою палива, нам потрібно було економити – у Мельбурні дуже складно вкластися в 105-кілограмовий ліміт.

Крім того, ми були обережними з шинами. Оскільки команда вважала, що все безпечно і Себастьян повернеться на трасу позаду, з цього і не просили Льюїса додати", – розповів Шовлин прес-службі команди.

Нагадаємо, що Хемілтон під час гонки в Мельбурні заїхав на ранній піт-стоп слідом за пілотом Феррарі Кімі Райкконеном, де і програв кілька секунд Себастьяну Феттелю. Після того, як британець повернувся на трасу, він не зміг на фінальній стадії наздогнати німецького гонщика, посівши друге місце.

Читайте всі подробиці Гран-прі Австралії в нашому онлайні.

Дивіться також календар сезону, особистий залік і Кубок конструкторів сезону 2018 року у Формулі-1.

Бажаєте дізнаватися головні спортивні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram!Категория: Авто-спорт