У британській королівській родині пройде перша гей-весілля


Опубликованно 12.07.2018 00:54

У британській королівській родині пройде перша гей-весілля

У британській королівській родині весільний бум: принц Гаррі і Меган Маркл вже одружилися, племінниця принцеси Діани вийшла заміж в ці вихідні, на черзі ще два свята — весілля принцеси Євгенії та двоюрідного брата Єлизавети II лорда Івара Маунтбаттена, причому кузен королеви зв'яже себе узами шлюбу... з чоловіком. В історії королівської сім'ї це буде перше одностатеве весілля. Під вінець женихів поведе колишня дружина Маунтбаттена, від якої у Івара є троє дочок.

Обранцем 55-річного аристократа, який є нащадком імператриці Катерини Великої та Олександра Пушкіна, став його давній бойфренд Джеймс Койл. Чоловіки ровесники і разом вже близько трьох років: вони познайомилися на гірськолижному курорті в Швейцарії і з тих пір вже не розлучалися.

Я ніколи не думав, що вийду заміж за чоловіка. Але це приголомшливо, і я ніколи не був такий щасливий. Я щиро люблю Джеймса,

— розповів Маунтбаттен в інтерв'ю журналістам.

Джеймс Койл і Івар Маунтбаттен

Про свою бісексуальність Івар знав з юних років, але це не завадило йому одружитися на Пенелопі Томпсон, у шлюбі з якою він прожив 16 років — перед весіллям наречений про все розповів нареченій. Вісім років тому вони розлучилися, але залишилися в добрих стосунках, а Пенелопа з часом подружилася з бойфрендом екс-чоловіка. Діти пари зараз теж повністю підтримують батька — всі вони будуть присутні на весіллі. А от інших близьких Маунтбаттена, принца Едварда і його дружини Софі, на урочистостях не буде (як і багатьох інших членів королівської сім'ї).

Втім, ця весілля взагалі буде досить скромним: закохані не хочуть влаштовувати пишне торжество, тому вирішили обійтися без смокінга і торта — його замінить сир. Свято пройде в маєтку лорда в графстві Девон вже цього літа.

Івар Маунтбаттен з колишньою дружиною Пенелопою і дітьмиКатегория: Женщинам