Бредлі Купер та Ірина Шейк сходили на побачення в Малібу


Опубликованно 11.07.2018 16:36

Бредлі Купер та Ірина Шейк сходили на побачення в Малібу

Бредлі Купер та Ірина Шейк

Одна з найбільш секретних зоряних пар — 32-річна супермодель Ірина Шейк і 43-річний голлівудський актор Бредлі Купер — вчора все-таки не змогла сховатися від папарацці: фотографи зловили знаменитостей в Малібу на виході з їх улюбленого ресторану Nobu, де у закоханих був черговий романтичну вечерю.

Купер і Шейк трималися за руки і не звертали уваги на спалахи камер. В цей раз, схоже, зірки були тільки вдвох, залишивши доньку Леа, якій нещодавно виповнився рік, на піклування нянь і родичів.

Бредлі Купер та Ірина Шейк

Шейк і Купер, незважаючи на щільний робочий графік, завжди знаходять час один для одного. Тільки минулого тижня вони повернулися з міні-відпустки, яку провели судячи з фотографій в Instagram-акаунті моделі, на тропічних островах. Там пара ніжилася на пляжі, хлюпалася у хвилях і насолоджувалася безтурботним проведенням часу. Яскравими знімками Шейк ділилася з передплатниками, показуючи ідеальну фігуру в купальнику. На жаль, Купера на цих кадрах не було — фотографії з донькою й нареченим (а за деякими даними — чоловіком) модель громадськості не показує.

Канікули, правда, були недовгими, і зірки вже повернулися до роботи. У Шейк попереду насичені місяці: скоро стартує Каннський кінофестиваль, і модель як посланницы краси різних брендів обов'язково вийде на червону доріжку. Чекаємо!

Бредлі Купер

Ірина ШейкКатегория: Женщинам