Куди пропала Меланія Трамп? У мережі стурбовані зникненням першої леді США


Опубликованно 10.07.2018 12:48

Куди пропала Меланія Трамп? У мережі стурбовані зникненням першої леді США

Меланія Трамп

Західні ЗМІ всерйоз стурбовані тим, що ось вже більше двох тижнів Меланія Трамп не з'являлася на публіці. Останній раз її бачили 10 травня, коли вона разом з Дональдом Трампом взяла участь у святкуванні Дня подяки матерям і дружинам військовослужбовців в США. Через чотири дні після цього Білий дім випустив несподівану заяву, що першу леді США прооперували. Тиждень тому її виписали з госпіталю, проте поки її так ніхто і не бачив. Президент Трамп на питання журналістів про стан своєї дружини відповідає, що вона чудово себе почуває.

У неї все в порядку. Вона дивиться на нас, вона прямо тут,

— він робить дивні заяви.

Дональд і Меланія Трамп

Секретар Меланії Трамп Стефані Гришам більш багатослівна.

Вона відмінно себе почуває. Вона бере участь в деяких внутрішніх зустрічах зі своїм персоналом, щоб планувати майбутні події,

— каже Гришам.

Правда, коли Меланія Трамп повернеться до суспільного життя і заплановані їй заходу відбудуться, Стефані не сказала.

Меланія Трамп

Незважаючи на те що, як розповіли представники родини Трамп, операція пройшла успішно, той факт, що після неї Меланія Трамп майже тиждень провела в лікарні, досить дивний.

Це амбулаторна процедура. Зазвичай після операції ви деякий час залишаєтеся в госпіталі, щоб виключити кровотеча, а потім йдете додому,

— розповіла професор медичного факультету Луисвиллского університету доктор Елеонора Ледерер.

Втім, інший лікар, доктор Джеффрі Кадедду, зазначив, що сильно переживати не варто — просто медперсонал хотів зайвий раз перестрахуватися, що з Меланією Трамп все буде в порядку, тому і продовжив її перебування в госпіталі.

Це все лише тому, що вона перша леді,

— сказав він.

Тим не менш питання, чому її досі ніхто не бачив, залишається відкритим.Категория: Женщинам