Вагітна Єва Лонгорія відзначила день народження й розповіла, як готується до появи дитини


Опубликованно 13.06.2018 01:03

Вагітна Єва Лонгорія відзначила день народження й розповіла, як готується до появи дитини

Єва Лонгорія

Сьогодні Єва Лонгорія приймає вітання з нагоди свого дня народження — актрисі виповнилося 43 роки. Вона сповнена сил та енергії, про що розповіла у нещодавньому інтерв'ю. Вагітна кінозірка готується до народження першої дитини і радіє цьому щастя.

Не можу повірити в цей день народження, що всередині мене росте малюк, який чекає своєї появи на світ. Спасибі всім за привітання! Це був дивовижний рік. Що стосується кращого подарунка, то я його вже отримала, — написала Єва в Instagram сьогодні.

Єва Лонгорія

Якщо у святковий день вона одягла елегантний чорний наряд, то днем раніше прийшла на прес-конференцію в жовтому міні-сукню. Єва разом з Ганною Фаріс представила журналістам комедію "За бортом" (Overboard), яка виходить в прокат навесні. Звичайно, представники ЗМІ поставили Лонгорії і питання про вагітність.

Жінки народжують дітей все пізніше і пізніше, тому я не турбувалася про своїх біологічних годинниках... Деякий час поруч зі мною не було нікого. Я думаю, що діти — це плід любові і партнерства, — сказала актриса.

Єва Лонгорія і Анна Фаріс

Вона зізналася, що ще не купувала речі для дитячої кімнати, тому що продає свій будинок і переїжджає в новий, де і почне готуватися до появи малюка.

Єва ЛонгоріяКатегория: Женщинам