Артур і Семюел Чатто: знайомимося з привабливими і холостими братами принців Вільяма і Гаррі


Опубликованно 13.06.2018 01:03

Артур і Семюел Чатто: знайомимося з привабливими і холостими братами принців Вільяма і Гаррі

Артур і Семюел Чатто

Після того, як Меган Маркл вийшла заміж за спадкоємця британського престолу принца Гаррі, у казку про принца на білому коні повірили тисячі дівчат у всьому світі — про такий красивою і романтичної історії кохання мріють багато. І ці мрії, як виявилося, цілком можуть стати реальністю. Залишилося лише знайти того самого принца. Про те, що у принца Гаррі є симпатичний кузен, ми вам вже розповіли. А сьогодні познайомимо вас ще з двома його досить привабливими і холостими родичами — Артуром і Семюелом Чатто.

Родина

21-річний Семюел і 19-річний Артур Чатто — внучаті племінники королеви Єлизавети II (їх рідна бабуся покійна сестра королеви принцеса Маргарет) і діти леді Сари Чатто, яку, до речі, якщо вірити інсайдерам, королева дуже любить, і Даніела Чатто (він актор). Принців Вільяма та Гаррі вони припадають троюрідними братами.

Деніел і Сара Чатто

Сара і Деніел Чатто

Семюел, Деніел, Артур і Сара Чатто

Артур, Сара і Деніел Чатто

Не саме близьку спорідненість до королеві Єлизаветі II дозволяє їм бути лише 22-м і 23-м спадкоємцями у черзі на британський престол.

Принц Вільям, Артур Чатто і принц Гаррі

Артур і Сара Чатто

Сара і Семюел Чатто

До речі, в дитинстві Артур був королівським пажем — він супроводжував королеву Єлизавету II на офіційних заходах і носив шлейф її сукні.

Королева Єлизавета II і Артур Чатто

Артур Чатто

Освіта

Артур, як і його старші троюрідні брати, наслідуючи королівської сімейною традицією закінчив Ітонський коледж. Зараз обидва брати вчаться в Единбурзькому університеті, де вивчають історію мистецтв.

Артур Чатто

Семюел Чатто

Захоплення та соціальні мережі

Досить незвичайний той факт, що ці представники королівської сім'ї мають власні профілі в соцмережах, адже у монарших осіб є тільки офіційні сторінки, через які відповідає ціла команда Кенсінгтонського палацу.

Королеві цей факт, ймовірно, не дуже до вподоби, а ми можемо дізнатися більше про життя двох братів. Артур, наприклад, як видно з його Instagram, великий шанувальник спорту, причому абсолютно різних його видів. Він захоплюється арктичним дайвінгом, альпінізмом і активно працює над побудовою ідеальної фігури. Як результат — його чудовий торс, який він із задоволенням демонструє своїм фоловерам.

Артур Чатто

Серед захоплень його старшого брата — йога, подорожі і... гончарне ремесло. Семюел взагалі здається набагато великим романтиком (якщо порівнювати з братом) — всі свої знімки він супроводжує докладними підписами і милими смайлами.

Семюел Чатто

Приміром, після весілля принца Гаррі і Меган Маркл, на якій брати Чатто, звичайно, теж були, Артур залишив у своєму блозі досить стриманий коментар:

Мої вітання Гаррі і Меган. Бажаю вам великої любові на довгі роки,

— написав він.

Семюел, Сара, Артур і Деніел Чатто

Його ж брат був куди більш красномовний і емоційний:

Вчорашня весілля була сповнена любові, тепла і радості. Бажаю Меган і Гаррі великого щастя і хочу поділитися з вами своїми почуттями, які переповнюють мене зсередини. Відзначайте всіх, кого ви любите. А я буду першим і назву мого брата. Я люблю тебе, Артур,

— зізнався він.

Передплатників при цьому майже в два рази більше у Артура — мабуть, підтягнута фігура користується значно більшою популярністю, ніж філософські міркування про життя.

Артур Чатто

Семюел Чатто

Особисте життя

Про особисте життя Артура можна тільки здогадуватися. То у нього поки що не відбувається нічого такого, про що йому хотілося б розповісти всьому світу, то він її просто не афішує. Але, як кажуть, жіночою увагою він не обділений.

Артур Чатто

А ось у Сема є дівчина, причому вже давно. Сам він, щоправда, поділився з нею спільним знімком лише одного разу, однак кохана королівського спадкоємця фотографії з ним регулярно публікує. Звуть її — Софі Пайп. Вона вегетаріанка і, як і її бойфренд, обожнює подорожувати. Разом вони проводять дуже багато часу, але все ж зв'язувати себе узами шлюбу поки не поспішають.

Софі Пайп і Семюел ЧаттоКатегория: Женщинам