Карл Лагерфельд засудив рух проти харасменту: "Якщо не хочете, щоб з вас стягнули штани, йдіть у монастир!"


Опубликованно 12.06.2018 02:15

Карл Лагерфельд засудив рух проти харасменту:

Карл Лагерфельд

Багато людей продовжують відкрито говорити про пережите насильство і домаганнях, приєднуючись до руху #MeToo, яке виникло після скандалу навколо продюсера Харві Вайнштейна. Карл Лагерфельд довго цурався всій цій історії, але в підсумку вирішив висловитися.

В інтерв'ю журналу Num?ro 84-річний дизайнер прямо заявив, що "ситий по горло". Так він відреагував на запитання про кількість моделей, які звинуватили фотографів, дизайнерів, стилістів та інших представників фешн-бізнесу в домаганнях.

Карл Лагерфельд

Найбільше мене шокують старлетки, яким знадобилося 20 років, щоб згадати про подію. Знову ж таки, немає свідків злочинів. Всі ці звинувачення в домаганнях стали досить шкідливими... Я десь читав, що тепер потрібно в обов'язковому порядку запитувати модель, чи зручно їй позувати. З цього моменту ви як дизайнер нічого не можете робити, – вважає креативний директор Chanel.

Що до особистості Харві Вайштейна, тут Карл зізнався, що "не виносить містера Вайнштейна". При цьому Лагерфельд став захищати стиліста Карла Темплери, звинуваченого в неналежній поведінці.

В історії бідного Темплери я не вірю жодному слову. Одна дівчина скаржилася, що він намагався зняти з неї штани, і його миттєво вигнали з професії, в якій він досяг успіху до цього інциденту. Це неймовірно! Якщо не хочете, щоб з вас стягнули штани, йдіть у жіночий монастир! – емоційно відреагував дизайнер.Категория: Женщинам