Найрозумніші в Голлівуді: Наталі Портман, Кейт Бекінсейл, Джейк Джілленхол і інші найбільш освічені зірки


Опубликованно 10.06.2018 08:49

Найрозумніші в Голлівуді: Наталі Портман, Кейт Бекінсейл, Джейк Джілленхол і інші найбільш освічені зірки

Багатьом знаменитостям, особливо тим, хто в шоу-бізнесі з дитинства, у свій час довелося вибирати — будувати кар'єру або займатися своєю освітою. Але чимало й тих, хто паралельно з кастингом і зйомками встигав ходити на лекції і здавати сесії.

Наталі Портман

Наталі Портман володіє шістьма мовами, а її статті двічі публікувалися в наукових журналах. Вона є першим випускником Гарварду, який отримав "Оскар". До речі, вона вчилася в Гарварді під своїм справжнім прізвищем Хершлаг, щоб не привертати до себе зайвої уваги, адже знайома Портман була з дитинства. У актриси ступінь бакалавра психології.

Емма Уотсон

Зірка "Гаррі Поттера" закінчила Браунівського університету в США, отримавши ступінь бакалавра за спеціальністю англійська література. Володаркою високого інтелекту Емма Уотсон вважається і завдяки надихаючим слів, які вимовляє в якості посла доброї волі ООН: в основному її виступи стосуються захисту прав жінок.

Едвард Нортон

Едвард Нортон закінчив Єльський університет зі ступенем бакалавра з історії. Після випускного він відправився в Японію працювати в компанії свого діда Enterprise Foundation. Там актор удосконалювався в японському і освоював айкідо.

Джоді Фостер

Ще в дитинстві Джоді випереджала своїх однолітків: актриса навчилася читати в три роки. Фостер навчалася у французькому ліцеї в Лос-Анджелесі, де опанувала мову і згодом навіть дублювала деякі фільми для французького прокату. В Єльському університеті актриса отримала ступінь бакалавра в галузі літератури, а через 12 років університет присвоїв їй ступінь Почесного Доктора образотворчих мистецтв.

Джеймс Франко

Незважаючи на скандальну репутацію, одним з найосвіченіших голлівудських зірок є Джеймс Франко. Він отримав ступінь бакалавра по англійській мові в Каліфорнійському університеті (Лос-Анджелес), навчався за програмою магістрів літератури Колумбійського університету, вивчав фільмовиробництво Школі мистецтв Тіш при Нью-Йоркському університеті.

Ештон Катчер

З успішністю у Ештона Катчера було все в порядку, а от з поведінкою — великі проблеми. Він позбувся університетської стипендії з-за того, що вночі вдерся у свою школу (за словами самого актора, це був просто розіграш). За це Ештона, до того ж, засудили до виправних робіт і трьох років умовно. Коли Катчер навчався в Айовском університеті, його вигнали з гуртожитку через занадто гучне поведінку. Зараз Катчер куди більш серйозний, крім акторської роботи він займається бізнесом, інвестуючи в такі проекти, як Airbnb, Spotify і Foursquare.

Сінді Кроуфорд

Топ-модель закінчила старшу школу з вищими балами і отримала академічну стипендію у Північно-західному університеті. Сінді Кроуфорд стала б хіміком, якщо б не перервала навчання заради модельного бізнесу.

Джон Ледженд

Відмінником був і Джон Ледженд, якому свого часу запропонували стипендії відразу кілька навчальних закладів, включаючи Гарвард. Він вибрав Пенсільванський університет, де вивчав англійську мову з упором на літературу афро-американських авторів. До того як стати зіркою, Ледженд працював в Boston Consulting Group — однієї з найпрестижніших консалтингових фірм у світі.

Девід Духовни

Закінчивши школу з відмінними оцінками, актор вступив на педагогічний факультет Прінстона. Потім Девід Духовни навчався в аспірантурі Єльського університету і отримав ступінь магістра англійської літератури. Він вже збирався захищати докторську дисертацію, коли його почали запрошувати на кастинги і він вирішив припинити навчання.

Джордана Брюстер

А ось Джордана Брюстер, навпаки, зайнялася навчанням вже після злету своєї популярності в зв'язку з роллю в "Форсажі". Актриса поступила на факультет англійської мови в Єльський університет (президентом якого, до речі, в минулому був її дід).

Джейк і Меггі Джилленхол

Обидва вчилися в Колумбійському університеті, щоправда, Джейк кинув навчання через два роки, щоб зосередитися на кар'єрі.

Еллісон Вільямс

Вільямс закінчила Єльський університет, де вивчала англійську і археологію. У тому ж 2010 році вона отримала свою зоряну роль в серіалі "Дівчинки", не маючи при цьому акторської освіти.

Метт Деймон

Метт Деймон покинув Гарвард, щоб займатися своєю кінокар'єрою, проте навчальний заклад роками пізніше нагородило його особливою нагородою Harvard Arts Medal. До речі, в якості одного із завдань на уроці сценарної майстерності Метт і написав чернетку сценарію фільму "Розумниця Уілл Хантінг", який вони потім довели до розуму разом з Беном Аффлеком.

Джина Девіс

Актриса вважається одним з найрозумніших людей Голлівуду і входить в число членів "Менса" — найбільшою і найвідомішою в світі організацію для людей з високим коефіцієнтом інтелекту. До її лав входять ті, хто здав тест IQ краще 98 відсотків населення (всього понад 120 тисяч людей зі 100 країн). Девіс закінчила Бостонський університет за спеціальністю акторська майстерність і тільки після цього почала активно зніматися.

Кейт Бекінсейл

У нас поки не було можливості перевірити особисто, але згідно з даними наших західних колег, Кейт Бекінсейл вільно говорить російською — а також на французькому і німецькому. Актриса вивчала французьку і російську літературу в Оксфорді, хоча вчений ступінь так і не отримала.

Ліза Кудроу

Батько зірки серіалу "Друзі" був відомим лікарем, що займається дослідженням головного болю, і Ліза допомагала йому в його роботі. Сама актриса вивчала біологію в коледж Вассар.

Кевін Спейсі

Актор був найкращим учнем у класі, він вступив у Джульярдської школи — одне з найбільших американських вищих навчальних закладів в області мистецтва і музики. Але провчився лише два роки, оскільки став зніматися.Категория: Женщинам