Ольга Зуєва і Данило Козловський діляться рідкісними спільними знімками з відпочинку


Опубликованно 08.06.2018 16:27

Ольга Зуєва і Данило Козловський діляться рідкісними спільними знімками з відпочинку

Данило Козловський

33-річний Данило Козловський і 30-річна Ольга Зуєва, на відміну від багатьох своїх колег, Каннському кінофестивалю обрали компанію один одного і відлетіли у відпустку. Два дні тому закохані стали ділитися знімками з пляжу, де вони зараз відпочивають. Правда, на якому саме курорті можна зустріти пару, поки неясно — самі вони геолокацію не повідомляють, а їх шанувальники лише будують припущення, намагаючись дізнатися у пейзажах, зображених на фотографіях, то Мальдівські, то Багамські острови.

Сьогодні Ольга Зуєва опублікувала рідкісний спільний з Козловським знімок і розповіла, як вони проводять час.

Ольга Зуєва і Данило Козловський

Працюю музою. Дорого,

— написала вона.

Муза, тому що нескінченно захоплюється своїм чоловіком, говорить про те, що він найкращий, що він талановитий, підтримує у всьому!!! А дорого, тому що в нашому світі не так багато жінок, які мають таланти, можуть поєднувати в собі непоєднуване, і підтримувати чоловіка, і свій світ не втрачати!

Залишайся музою на все життя. Це так здорово, коли назавжди, коли ти єдина, жадана, для нього краще всіх,

Це здорово бути музою у гідного чоловіка

— захопилися парою шанувальники.

Втім, знайшлися і ті, хто не стільки вражений знімками, скільки всерйоз перейнявся долею собаки, яку Козловський і Зуєва завели на початку цього року. Питання, з ким же залишився їхній вихованець, акторові поставили не один раз.

Ольга ЗуєваКатегория: Женщинам