Софі Тернер про свої заручини з Джо Джонасом: "Любов — це здорово, але кар'єра — ще краще"


Опубликованно 08.06.2018 16:27

Софі Тернер про свої заручини з Джо Джонасом:

Софі Тернер/ Джо Джонас

Про заручини 22-річної зірки серіалу "Гра престолів" Софі Тернер і 28-річного співака Джо Джонаса стало відомо в жовтні минулого року — музикант зробив пропозицію своїй коханій після року стосунків. І хоча актриса, за її словами, дуже щаслива і статус нареченої їй припав до душі, в інтерв'ю журналу Marie Claire вона зізналася, що кар'єра для неї не менш важлива, ніж особисте життя.

Дивне оману, що шлюб — це найкраще, що може з вами трапитися. Я завжди вважала, що кар'єра і те, чого я можу досягти завдяки своїй роботі, — це найкраще, що я зроблю в житті. Бути зарученої — приємно. Таке відчуття, що ти знайшов будинок, в якому хочеш залишитися назавжди. Коли ти знаходиш свою людину, ти маєш почуття спокою. Але тільки завдяки кар'єрі ти можеш відчути драйв,

— сказала вона.

Джо Джонас і Софі Тернер

У розмові з журналістом видання актриса також розповіла про свою підтримку рухів #MeToo і Time's Up (у своїх соцмережах вона активно виступала проти сексуальних сексуальних домагань в Голлівуді) і сказала, що завдяки їх учасницям тепер знає, що у неї завжди буде підтримка.

Мені набагато комфортніше йти на роботу з розумінням того, що є люди, які довіряться мені, якщо щось станеться,

— уклала вона.Категория: Женщинам