Власники Формули-1 змінять формат уік-енду і додадуть гонку


Опубликованно 06.06.2018 09:36

Власники Формули-1 змінять формат уік-енду і додадуть гонку

Власники Формули-1 компанія Liberty має намір представити план по зміні формату гоночного уїк-енду.

Власники Королівських перегонів вважають, що середній вік аудиторії занадто високий, тому з метою залучення молодих вболівальників хочуть внести зміни в регламент, повідомляє Auto Motor und Sport.

Так, Liberty планує відкрити паддок для фанатів, щоб у п'ятницю вони могли побачити всі боліди Формули-1 і розглянути їх у деталях.

"Ми в жодному разі не бачимо сенсу у всій цій грі в хованки. В інтернет все одно потрапляють тисячі фотографій. Тому ми можемо відкрито показувати боліди уболівальникам", - говорить виконавчий директор Мерседес Тото Вольфф.

План передбачає, що команди у п'ятницю повинні будуть проводити по дві годинні тренування на трасі. В суботу за традицією буде проходити кваліфікація - обов'язково в прайм-тайм, до початку футбольних матчів топ-чемпіонатів Європи.

За підсумками кваліфікації сформується стартова сітка для короткого спринт-заїзду на 100 км, а за його результатами - вже решітка на недільний заїзд.

При цьому у кваліфікаційній гонці командам не потрібно буде економити паливо, обов'язково міняти шини і робити піт-стопи. Головна мета - можливість пілотів атакувати на межі протягом всієї гонки.

Раніше повідомлялося, що в Формулі-1 побоюються, що перетворяться в IndyCar.Категория: Авто-спорт