Tsunami RT: Porsche Carrera Cup Italia по-французьки


Опубликованно 01.06.2018 01:57

Tsunami RT: Porsche Carrera Cup Italia по-французьки

Українська команда Tsunami RT Centro Porsche Padova знаходиться в самому центрі стартового «урагану», коли її пілотам доведеться виступати на етапах Porsche Carrera Cup Italia і Porsche Carrera Cup France чотири тижні поспіль. Половина шляху вже пройдено – позаду успішні візити в італійську Имолу і бельгійський Спа-Франкоршам, які принесли три перемоги і три подіуму в гонках (це не рахуючи поула, найшвидшого кола і трьох командних перемог). Зараз наша команда, яку будуть представляти три пілота (Алессіо Ровера, Томмазо Моска і Алекс де Джакомі) вирушила до Франції – точніше, у Ле-Кастелле, де 11-13 травня на автодромі Circuit Paul Ricard відбудеться другий етап Porsche Carrera Cup Italia.

Траса зараз займає особливе місце в ієрархії гоночних треків Франції і Європи – вона була побудована ще в 1969 році, а роком пізніше прийняла перші автоспортивні змагання. Потім у 1971-1990 роках 14 разів приймала у себе Гран-Прі Франції, етап чемпіонату світу Формули-1, поки не поступилася цю честь трасі Circuit de Nevers Magny-Cours (модернізованої спеціально для цієї мети). Згодом Circuit Paul Ricard був повністю перебудований, завдяки чому перетворився в один з кращих автоспортивних полігонів Європи і якийсь час навіть носив нове позначення Paul Ricard High Tech Test Track (пізніше йому повернули звичну назву) – власники автодрому зазвичай з гордістю відзначають, що можуть запропонувати гонщикам 167 різних варіантів конфігурації траси, з довжиною кільця від 826 м до 5861 м. Всі ці якості дозволили Ле-Кастелле не просто повернути собі Гран-Прі Франції після 28 років перерви, але і відновити Франції в календарі Формули-1 (де вона в останній раз з'являлася в далекому 2008 році, ще на Маньї-Курі).

Алессіо Ровера: «В минулому не раз брав участь в гонках і тестах на болідах Формули-3 на Circuit Paul Ricard – траса мені дуже подобається, я завжди був на ній швидким».

Томмазо Моска: «Кілька тижнів тому ми з Tsunami RT вже були тут на тестах – і я розраховую на відмінні результати. Наша мета – боротьба за перемогу!»

Якась іронія долі полягає в тому, що учасники Porsche Carrera Cup Italia з'являться на французькій трасі набагато раніше своїх колег з Porsche Carrera Cup France (вони повернуться на «рідну» територію лише в липні, коли відбудеться етап в Діжоні). З усіх трьох пілотів Tsunami RT Алессіо Ровера найкраще знайомий з гоночним треком у Ле-Кастелле – три роки тому він виступав в серії Euroformula Open відкритий чемпіонат Європи Формули-3), тоді ж у двох стартах на Circuit Paul Ricard фінішував другим і третім. Нагадаємо, що після першого етапу італійської серії Tsunami RT Centro Porsche Padova лідирує у двох заліках – в особистому два перших місця займають Томмазо Моска (30 очок) і Алессіо Ровера (27 очок), а команда записала на свій рахунок максимально можливу кількість очок (36). Крім того, Алекс де Джакомі зараз перебуває на четвертому місці в Michelin Cup (заліку джентльмен-драйверів).

Програма гоночного уїк-енду (час київський)

П'ятниця, 11 травня

15.35-16.35 – вільні тренування (60 хвилин)

Субота, 12 травня

11.25-11.55 – перша кваліфікація (30 хвилин)

12.00-12.10 – друга кваліфікація (10 хвилин, для 10 кращих пілотів)

17.30 – перша гонка (28 хвилин + 1 коло)

Неділя, 13 травня

17.30 – друга гонка (28 хвилин + 1 коло)

Пряму трансляцію з гонок на Circuit Paul Ricard можна побачити на сайті www.carreracupitalia.it

Всі самі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті, а також на сторінці команди в Facebook tsunami-rt.com/ і www.facebook.com/Tsunami.RT

Прес-реліз Tsunami RT

Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)Категория: Авто-спорт