Уейн і Колін Руні стали батьками вчетверте


Опубликованно 17.05.2018 02:15

Уейн і Колін Руні стали батьками вчетверте

Уейн і Колін Руні з сином

Уейн Руні і його дружина Колін стали батьками в четвертий раз, про що англійський футболіст повідомив своїм передплатникам у Twitter сьогодні вранці.

Я шалено радий появі на світ нашого хлопчика... В цей світ прийшов Кас Мак Руні вагою три з половиною кілограми... Він чудовий,

— написав щасливий Руні.

Уейн і Колін Руні з дітьми

Ця вагітність Колін, треба сказати, була не з простих. І справа не в фізичному стані, а в емоційному. Через деякий час після оголошення про прийдешнє поповнення в родині, зоряна пара опинилася в центрі скандалу — в кінці літа 2017-го Уейн був спійманий п'яним за кермом свого автомобіля, а супроводжувала його дівчина зі зниженою соціальною відповідальністю", як каже Володимир Путін.

За словами спортсмена, він просто хотів проводити супутницю до будинку, але тоді мало хто йому повірив, адже всі пам'ятають, що в 2010 році Уейна викрили у зраді. Тоді дружина пішла від нього, але пізніше пробачила і дала другий шанс. В цей раз конфлікт вдалося вирішити одразу ж після його появи — подружжя швидко помирилися.

Нагадаємо, Уейн і Колін Руні одружені з 2008-го. Пара виховує трьох хлопчиків: у 2009 році у них народився первісток — Каї Уейн Руні, в 2013-му — Клей Ентоні Руні, а в 2016 році — Кіт Джозеф Руні.Категория: Женщинам