Меланія Трамп вручила нагороди жінкам за сміливість, а у відповідь отримала засуджують коментарі


Опубликованно 17.05.2018 02:15

Меланія Трамп вручила нагороди жінкам за сміливість, а у відповідь отримала засуджують коментарі

Меланія Трамп з лауреатами премії

Наприкінці тижня Меланія Трамп вітала лауреатів міжнародної премії Women of Courage Awards в Державному департаменті США. Перша леді країни вручила нагороди десяти жінкам, чия діяльність вимагає сміливості та мужності.

Сміливі жінки, яких ми вшановуємо сьогодні, є справжніми героїнями. Мужність — якість, яке необхідно в світі. Воно відрізняє героїв від всіх інших. Сміливість проявляється, коли ти тільки бачиш щось неправильне, але і намагаєшся виправити,— сказала дружина Дональда Трампа присутнім гостям.

Меланія Трамп

Серед лауреатів були адвокат Айман Омарова з Казахстану, яка займається захистом постраждалих від насильства і режисер Роя Садат з Афганістану, яка бореться за права жінок і дітей в своїй країні.

Церемонії нагородження передувала скандали, пов'язані з передбачуваними зрадами Дональда Трампа, що позначилося на реакції користувачів соцмереж. Багато з них розкритикували першу леді за участь в церемонії Women of Courage Awards.

Меланія не є тією людиною, яка може вручати подібну премію. Вона слабка жінка, яка знову і знову дозволяє себе обманювати. У неї є можливість припинити брехню і показати приклад іншим дівчатам і жінкам, — поділився думкою один з інтернет-користувачів.Категория: Женщинам