6-річна дочка Бейонсе і Джей-Зі прийняла участь в аукціоні і купила картину за 19 тисяч доларів


Опубликованно 16.05.2018 18:57

6-річна дочка Бейонсе і Джей-Зі прийняла участь в аукціоні і купила картину за 19 тисяч доларів

Блу Айві і Бейонсе

У тому, що шестирічна дочка Бейонсе і Джей-Зі — дитина з характером і навіть своїх батьків може поставити на місце, ми переконалися ще на минулому в цьому році премії "Греммі". Тоді вона приструнила своїх батька і матір, заборонивши їм плескати у відповідальний і не підходящий для оплесків, як вона вважала, момент. На цей раз вона знову продовжила демонструвати, хто в сім'ї головний. Так, вчора Блу Айві прийшла разом з батьками на аукціон, організований її бабусею Тіною. На аукціоні донька зіркової пари з'явилася в золотистій сукні (як і її мати) і золотом перуці, виступивши в образі Клеопатри.

Бейонсе, Джей-Зі, Блу Айві

Зовсім не дитяче захід Блу Айві нудним не здалося. Більш того, вона так увійшла в азарт, що сама взяла участь у торгах. Блу Айві дуже сподобалася картина Сінді Пуатьє, яку вона оцінила... в 17 тисяч доларів. Коли хтось запропонував за неї на тисячу більше, Блу Айві не розгубилася і оголосила суму 19 тисяч. Шоковані такою спритністю дочки, Бейонсе і Джей-Зі всіляко намагалися перешкодити цій покупці. Однак Блу Айві була так захоплена, що не слухала батьків.

Блу Айві і Бейонсе

Тепер же картина, яка, по всій видимості, все ж стала власністю дочки зіркової пари, ймовірно, прикрасить одну зі стін у її кімнаті, де вже знайшлося місце дорогих меблів, а також численних іграшок, куплених за нечувані суми.Категория: Женщинам