Всередині самих спірних Австралії краси


Опубликованно 16.05.2018 13:06

Всередині самих спірних Австралії краси

Міс Ліван Австралія конкурс краси-це величезний, часто суперечливих щорічна подія, в результаті в кількох красивих молодих жінок, щоб поборотися за престижну корону.

Захід стартує з кількох місяців тренувань про те, як ходити й говорити "непоказний загальний зал в західному Сіднеї", згідно з новим СБС документальний фільм під назвою Ліванський королеву краси.

Документальний фільм розглядає культурні зіткнення й такелаж чутки, пов'язані з міс Ліван Австралія конкурс краси.

Молоді жінки керуються і наставництво групи фахівців, у тому числі стиліст Базуку Alameddine, хто говорить, що конкурс-це велика відповідальність у молодих жінок, особливо з мусульманських сімей.

"Брати-суперники повинні справлятися з критикою мусульманської громади і що вони думають", - сказала вона ДПС.

“Для більшості дівчат, вони не отримують підтримки, особливо у зв'язку з тим, що їм доведеться надіти купальник. Це важкий тягар, так як спільнота не підтримує напівголих дівчат на сцені.

“Це ті речі, які проходять молоді мусульманські дівчата на кожному тренуванні. “Є багато невпевненості в собі і страху перед наслідками, і це може позначатися. Вам потрібно багато сил і підтримки сім'ї, щоб йти вперед з ним".

Міс Ліван Австралія конкурс краси проходить кожен рік для жінок у віці між 17 і 27.

Конкурс, який був вивезений Мері Mehajer, молодша сестра Саліма Mehajer, у 2016 році — був затьмарений спори за останні роки.

Під час мс Mehajer перемога, скаргу був представлений новий Південний Уельс Справедливої торгівлі суперником учасника допиту обставини її Тріумф.

Скарги допитаний як MS Mehajer могли б справедливо ввести, коли бізнес її брата, Mehajer Братани, був одним з основних спонсорів заходу. Інша частина скарг подивилися чому їй дозволили увійти всього за кілька тижнів до заходу, в той час як інші учасники були на тренуванні протягом декількох місяців. Але, згідно з правилами, там немає пункту проти останніх хвилинах запису.

Мері Mehajer, молодшою сестрою екс-депутата Рудий майор Салім Mehajer, виграв конкурс Міс Ліван Австралії в 2016 році. Фото: Paradisepro/Facebook

Але за даними "Дейлі Телеграф" мс Alameddine сказав, що міс Mehajer виграв конкурс чесно і справедливо — і це її недолік ботокса особи і наповнювачів, чим заслужив її корону.

"Нам подобаються наші конкурсантки мати природну красу", - сказала вона попередніх переможців. [Не] отриманні філлери і Ботокс як раз перед конкурсом ночі, що призводить в синцях і опухлі губи, або те, що я називаю 'Дональд дак' вид.

Там були звинувачення у фальсифікації після того, як Мері Mehajer прийняв корону в 2016 році.

“На жаль, це стало нормою, коли дівчина отримує корону, там завжди хтось поширює чутки, що вони заплатили свій шлях, щоб отримати його.

"Так само, як у спорті, коли батьки кричать по ТБ, що це підлаштовано, або коли людина домагається успіху і люди хочуть підірвати їх досягнення."

За 16 років конкурс приваблює тих, хто ліванської громади в Сіднеї, а дочок гордістю сім'ї борються, щоб бути коронований Міс Ліван Австралії.

Документальний фільм очима учасників і конкурс "глем загін", які створюють ідеальні королева краси за п'ять тижнів. Переможець вирушить на змагання в престижному Міс Ліван емігрант конкурс краси в Бейруті, з історією останніх квінс досягати світове визнання на Близькому Сході.

Синтія фарах став переможцем Міс Ліван Австралія конкурс краси 2014.

За даними Telegraph, незважаючи на відсутність вимог до фізичної підготовки, щоб увійти, Пані Alameddine сказав, що повні жінки не повинні застосовувати — і, що у неї немає сорому в допускати, що учасник плакати в минулому.

"Мій коефіцієнт догляду нуля", - сказала вона засмучувати дівчат.

“Я прийшов з реального світу і я не масло речі. Я кажу так, як воно є — і це не думка, це факт, так що змирися з цим.

Базуку Alameddine (праворуч) та її сестри працював за кадром Міс Ліван Австралії протягом декількох років. Фото: СБС

"Якщо вона дійсно надмірна вага, ми не беремо її", - сказала вона телеграфу.

“Ліванську королеву краси закладені в нас з дитинства. Ми завжди говорили, що Ліванські жінки є екзотичними.

“Ми приймаємо багато гордості за те, як ми дивимося, і ми з великим его і любить випендрюватися. Ми співтовариство, яке підтримує один одного, а й конкурують один з одним, а які краще платформи, ніж це?"

Ліванську королеву краси зарозуміло 8.30 вечора, в середу на SBS.Категория: Мода