Соціальні медіа сходить з розуму за цей сперечальник акула


Опубликованно 11.05.2018 18:51

Соціальні медіа сходить з розуму за цей сперечальник акула

Елліот Sudal був у Санибеле за вихідні і зловили двох акул, одна розміром до 12 футів (3,6 м). Санибел-Каптіва островів розміщені фотографії Sudal з широченною зловити в понеділок, і сказав, що акули були швидко позначені дані досліджень і благополучно відпустили назад в океан.

"Це найбільша річ, яку ви могли б зловити з берега," Sudal сказав ПІДМОРГУВАННЯ Новини. “Я маю на увазі, ці речі сильні. Вони хороші бійці, у вас є великі барабани, великі гачки ... це цікаво".

Пост отримав понад 570 реакцій і майже 200 коментарів, багато користувачів кажуть, що вони навіть не помітив, що акули з-за статури Sudal, який був на повному дисплеї фотографії.

Елліот зловив в ці вихідні двох молотоголовых акул. (Facebook: Елліот Sudal)

"Хто дивиться на акулу тут?" одна жінка засумнівалася, посилаючись на Sudal, як головна визначна пам'ятка в фотографіях.

Інша жінка зв'язалася з коментарем: "я навіть не помітив, що акула в пос ... хто ще??"

"Я не впевнений, що більш вражаюче, акула або що хлопці АБС?!?" одна жінка написала.

"Абсолютно кращий пошуках акул я бачив на пляжі," інший чоловік сказав.

Виявляється, це не тільки вражаючий улов Sudal зробив.

Sudal зловив і випустив понад 500 акул. (Елліот Sudal)

Сперечальник, який працює з Національної океанічної й атмосферної Адміністрації, був мисливцем акула за останні чотири роки. Він зловив і випустив понад 500 акул, за даними ПІДМОРГУВАННЯ Новини. На 12-метровий молот Sudal зловили в минулі вихідні був названий на честь свого облікового запису Instagram, "AckSharks," який сам наповнений відео і фотографій з його вражаючих уловів.

Sudal також привернув увагу віце-президент пенсів в квітні, в той час як він був Полювання на акул на острові Санибел. Він намагався зловити 500-кілограмовий "таємниця творіння", коли агенти Секретної служби копошилися місці лову. Пенні і його сім'ї з'явився для спокійного дня на пляжі, він написав пост в Facebook. Пенсів приєднався Sudal і спостерігав, як він зловив 13-футовий smalltooth риба-пила.

У квітні минулого року, Елліот зустрів віце-президент, Майк Пенс. (Елліот Sudal)

Хоча багато шарахаються від акул, Sudal повідомив новинний сайт він хоче принести більше обізнаності до риби.

"З'ясувавши, як вони рухаються і чому, в залежності від якості води, температури, зміни клімату і тому подібне", - сказав він, звертаючись до своєї улюбленої справи.

Sudal буде працювати з акваріумом Нової Англії влітку для запуску Нантакет-дослідного відділу акула "вивчення міграції акул мілина", - йдеться в Санибел-Каптіва островів.

Ця історія з'явилася на телеканалі Fox News і була перевидана з дозволу.'Категория: Мода