Відбілювання піхву? Ні, Дякую, б'юті-блогер лиха Каттан


Опубликованно 09.05.2018 21:42

Відбілювання піхву? Ні, Дякую, б'юті-блогер лиха Каттан

У статті представлені провокаційні і, в кінцевому рахунку, gynaecologically неправильна назва, "чому піхву стає темно і як полегшити його".

Бачачи, як ваше піхву знаходиться всередині вашого тіла, навіщо вам потрібно, щоб полегшити його? Ви не. Ну правильно, ми зрозуміли, вона говорить про нашу vulvas. Але в будь-якому разі ідея ясна, ти не ідеальний, як і ти.

ДЛЯ БІЛЬШЕ ОПОВІДАНЬ, ЯК ЦЕЙ ВІЗИТ WHIMN.Ком.АУ

Всього за одне покоління, наші vulvas були позбавлені волосся, щоб вони виглядали так, наче лісова пожежа бушує через свої труси, залишивши політику "випаленої землі".

Наші губи, як губи і мінору, були покладені на плаху за те, що занадто довго, занадто короткий, занадто товстий, дуже тонкий, і тепер, ми повинні турбуватися, якщо шкіра не втратила свій колір? Справді?

Чесно кажучи, ми вже достатньо говорили, що сама інтимна частина нашого тіла повинна виглядати, тому що в реальності вони так само унікальні, як наші обличчя.

Однак, за даними базується в Дубаї Instagrammer є деякі жінки, які турбуються, що шкіра на їх vulvas може бути трохи темні або знебарвлені.

"Ми витягнемо міфи, чому полегшуючи свої причандали з натуральними інгредієнтами може не працювати і як ви можете поліпшити його (якщо це те, що ви хочете!)"

Американський б'юті-блогер лиха Каттан, який живе в Дубаї, має мільйони послідовників Instagram. Фото: Девід Бенетт М./Дейв Сайт Benett/Getty Зображення

Худа потім приносить експерт у всьому піхву, Доктор Доріс Дей, який явно не 60-ті кінозірки, але вкрай googleable Нью-Йорку дерматолог, щоб говорити з нами через "вироби піхву блискавки хакі", використовуючи інгредієнти, такі як лимонний сік, йогурт, кокосове масло і яєчні білки.

Схожий на смачний омлет нам, але ні, мабуть, можна намазати все перераховане вище на вашу вульву, щоб зробити його світліше.

Лиха не зупиняється там. Є п'ять порад, щоб "освітлити колір там", в тому числі жирові плями ганьби.

Мабуть, жінки повинні досягти їх ідеальний вагу", додавши, що "надмірна вага може призвести до проблем, які можуть викликати потемніння."

День рекомендує жінкам задати їх дерматолога, щоб "виписати рецепт освітлюючий крем або хімічний пілінг", які містять інгредієнти, такі як гідрохінон і транексамовая кислота.

Ось де пост занурюється в колоризма, що найжахливіше поняття, що легкі відтінки темної шкіри вважається більш бажаною.

Отже, заохочення в будь-якій формі забеливать шкіри по своїй суті расистської, і його слід уникати будь-якою ціною.

Слухай, а ми могли приєднатися до мережі купа-мала, також варто відзначити, що деякі жінки, насправді, відчувати себе ніяково від гіперпігментації, яка є наслідком надмірної меланіну, який не тільки впливає на їх обличчя і руки, але і їх vulvas.

Проте далекосяжні наслідки і бездушності, в якому пост був написаний просто дає лиха 25 мільйонів послідовників Instagram просто ще один привід для занепокоєння.

серйозно, мене бісить, коли люди начебто лиха краса може бути успішним і мати величезні платформи, щоб впливати на молодих дівчат, і вона пише статті про те, як полегшити свою вагіну з лимонним соком' їй-богу, подобається жінкам, що потрібно бити. не дивно, що молоді дівчата не впевнені в собі. pic.twitter.com/fHx3ZHJFmX—Категория: Мода