'Найгірший вид варварства можливих


Опубликованно 09.05.2018 00:18

'Найгірший вид варварства можливих

Через тиждень після "тіло експерта модифікація" було доручено проведення калічать операцій на жіночих статевих органах влади пообіцяли розправитися з "сірою зоною" промисловості.

В інтерв'ю "Дейлі Телеграф", Новий Південний Уельс міністр охорони здоров'я Бред Хаззарда називаються модифікації тіла промисловості "саме страшне варварство мислимі".

"Це так звана модифікація тіла-це просто псих і може призвести до постійних каліцтв," містер Газард сказав.

“На мій погляд, ці люди безжально кон'юнктурник. Це найгірше варварство мислимі".

Коментарі містера Хаззарда минув тиждень після того, як Брендан Рассел, від центрального узбережжя штату Новий Південний Уельс, був арештований в своєму будинку і звинувачений у спотворення жіночої статевої сфери у 2016 році. Новини.ком.ау розуміє менти реагують на скарги від клієнта, який нібито зазнав невдалої зменшення статевих губ.

Більш відомий як лабиопластика, це процедура зазвичай виконується пластичним хірургом, який полягає у вирізанні або зменшення розміру складки шкіри, які оточують піхву.

Модифікації тіла художник Брендан Расселл надає допомогу поліції. Фото: Facebook

А тепер-видалити профіль Instagram для 37-річного модифікації тіла художник сказав, що у нього досвід 10 років в поле і показав ту роботу, яку він зробив.

Фотографії спліт мови, відрізані вуха нагадувати ельфа і імплантанти в людські голови і руки нагадують роги і жуки-скарабеї були завантажені в аккаунт.

Отже, чому люди добровільно погоджуються на такі операції?

Ітан Брэмбл, 21, живе на Центральному узбережжі нового Південного Уельсу і називає себе "самим змінений світ молоді" після проходження більш ніж 40 теле-модифікації процедур і спортивних близько 150 татуювання.

Цей 21-річний понад 65 000 послідовників на Facebook і Instagram, багато з яких одержимі його погляд.

Містер Брамбл провів більшу частину десятиліття "висить" у тату-салони і працює в сфері татуювання, пірсингу і модифікації тіла індустрії, так як він був 13.

На 21-річного починав модифікації з носилками в його вухах, коли йому було 11 років і зізнався, що він був "одержимий" з татуировать.

До віку 17, він почав шукати у важкій модифікації, тому що йому "подобається, як вона виглядає".

Чотири роки потому, Ітан був його мову розкол, його жолобок (зміщену верхню частину губи) вирізати і розтягується, його лабрет (області під нижньою губою) вирізати і простягнув вже зашивали.

Він мав ніздрі вдарив (процедура, яка проводиться з cookie-різак-Тип інструмента), його вуха були напружені, нутрощі його вуха були пробиті й у кожному колосі було вирізати і форму, половина відсутня.

Він також мав у нього очні яблука татуированы і його пупок прибрали.

До і після змін Ітана.

Коли його запитали, чому він хоче виглядати так, як він, містер Брамбл сказав, все звелося до зовнішнього вигляду.

"Дівчата спеціально приходять до мене на вулиці і запитай, 'чому? Просто чому?" сказав він.

“І я питаю, - навіщо ви фарбуєте волосся? Навіщо ти нафарбувалася з ранку, навіщо ти фарбуєш нігті?'

“Це так, як ви хочете виглядати, ваша зовнішність і я завжди був сильним віруючим в тобі не варто судити людей так, як вони виглядають.

"Кінцевий продукт коштує 100 відсотків муки, якщо ви будете прагне до нього."Містер Брэмбл була мова його розлучилися, коли йому було 17 років і сказав, що це був "найбільш інтенсивний, з*зміна королем" він не робив.

У дні після операції, він був не в змозі з'їсти або випити і навіть спробував дроблення до протизапальні таблетки і намагаючись взяти їх з дитиною шприца.

“П'ять днів зі смерті. Ви повинні спати у вертикальному положенні і є рушник тому що ти постійно слину і якщо ви лежите, ви вдавитися власною слиною і слиною і кров'ю і померти. Він напевно не був цікавий досвід", - сказав він.

Цей 21-річний сказав, що його кнопка видалення живота, що і було зроблено, щоб він міг зробити татуювання в шлунку, особливо "повний досвід".

“Він відрізав мій пупок у велике коло і всі мої пуповину і сказав мені, щоб сісти і подивитися. Я міг бачити мого шлунка кожен раз, коли я розслаблена і не дихала начебто стирчать з цієї діри. Це було дивно, бачити всередині себе", - сказав він.

Містер Брамбл також сказав, що його татуювання очного яблука особливо дивно і описав його як "страшне", що він коли-небудь робив.

“Щоб побачити шприц приходять у ваші очі і введіть свій очей. Це не боляче, тому що там немає больових рецепторів, так що це дійсно непередавані відчуття.

“У вас є один чоловік, який тримав повіки відкритими, і це до вас, щоб витріщатися на стіну в певному місці. Це так напружує, тому що якщо ви перемістити ваші очі, коли там шприц є, ти осліпнеш. Так що, безумовно, дуже схематично один".

У той час як деякі дослідження пов'язують модифікації тіла, розлади, такі дисморфиями тіла, у всіх різні причини для зміни їх тіла.

Дослідження з геттінгенського університету в Німеччині виявили, було 10 загальних психологічних причин для людей, змінюючи їх тіла. Деякі використовують його, щоб виразити духовне просвітлення, опір чи бунт. Інші прагнуть побудувати свої пороги болю, бачачи, як модифікація тіла зазвичай робиться без анестезії. Інші використовують модифікації тіла, щоб висловити свою любов до мистецтва і своєї сексуальності.

Містер Брэмбл звик до того, що суворо судити з його погляду, але він сказав, що це після його татуювання очного яблука, виконана чорним чорнилом, що люди дійсно почали ухилятися від нього.

"Уявлення людей про вас багато чого змінити", - сказав він. “Ти йдеш по вулиці і люди переходять вулицю, щоб позбутися від Вас або думаєте, що ви дійсно страшно або щось.

"Перше враження, що це все так, навіть якщо ти просто бачиш мене і ти дивишся на мене, намагаючись СУС мені, ваше перше враження буде 'я F**король жаху'. Я дивний чувак", - додав він.

Ітан Брэмбл був робити модифікації, так як він був 11.

Наскільки важка модифікація йде, єдине, що містер Брамбл не зацікавлений статевих органів або видалення його соски — процедур, що й інші тіла модифікатори шукати.

"Я зробив усе, що приваблює мене, і я насолоджувався моїм членом, і тому розрізати його навпіл-це напевно те, що я дійсно не хочу робити", - сказав він.

“Людей, які прийдуть, щоб зробити це останні люди, яких ви очікуєте. Вони схожі на літніх добродіїв і, можливо, це як кліки, тому що зазвичай це люди, які працюють в офісах і ходять в костюмах весь день і з дев'яти до п'яти роботу, що ці процедури зробити.

Модифікації тіла-індустрії є новим, що означає, закони поки наздогнати на нерегульованому процедур.

Минулого тижня поліція штату Новий Південний Уельс підтвердив, що "в даний час немає законодавства для модифікації тіла однак Новий Південний Уельс членів так званої галузі шкурки пробиття зобов'язані дотримуватися правил громадського здоров'я".

Я продезінфеціруйте все в порядкуКатегория: Мода