Вік-присоромити' ад покриті графіті


Опубликованно 05.05.2018 08:03

Вік-присоромити' ад покриті графіті

Плакати, прикріплені до задньої частини дверей ванної в торговий центр westfield в Брісбені була покрита в підняття цитати, заохочуючи жінок, щоб витрачати гроші на щось інше.

"Ти ідеальний таким, який ти є!" каракулі вандала читає.

Замість того, щоб витрачати близько до $500 на трьох різних ботокса процедури, художник графіті, а не закликає жінок, щоб "провести його на свято, а не".

Художник називає ворон-ніг "щастя знаки" і зморшки "життєвий досвід".

На інтернет-пропонуючи жінкам "kissable губи" за $389, жінка пише: "новину, вони вже поцілувати, що губи робити".

Фото було зроблено в Twitter користувача Джульєтта Слойки у Вестфілд Гарден-Сіті і був пізніше написав Ерік Вэланд.

Плакат був покритий підняття образи.

Він уже залучив ряд сприятливих коментарів з великою кількістю людей, що вихваляють анонімний вандал.

“Побачив і подумав те ж саме в westfield міста Нокс, Мельбурні на цьому тижні! Соромити віку", - написала одна дама.

Інший прокоментував: "я підтримую весь графіті, а особливо частина витратити на відпочинок замість'."

Ботокс минулого місяця відсвяткував своє 16-річчя і австралійців завжди були серед найбільших розтринькувачів на ін'єкційні.

ЯК БОТОКС СТАВ

Хоча продукт використовують у косметичній світ все ще знаходиться в зародковому стані, Ботокс має давню історію, яка тягнеться аж до 1820-х років, коли німецький вчений виявив перші штами токсин з сосисками, намагаючись з'ясувати, як гнилий свинячий продукт робить людей хворими.

Сімдесят років потому, інша лікар — теж розслідування харчових отруєнь — розширили ці висновки, виявивши, сім штамів ботулотоксину, чотири з яких були шкідливі для людини.

У 1950-х роках дослідники виявили, що введення невеликих кількостей одного з штамів (Ботулінічний токсин типу А) В гіперактивні м'язи розслаблені їх. Перенесемося в 80-е, токсин був схвалений для лікування все, від спазмів особи і сіпання повік, ДЦП.

Приблизно в цей же час токсин він став більш дружнім назва: Ботокс. Однак, справжнім проривом для ін'єкцій в якості косметичного прийшов у 1987 році одружилися канадських лікарів.

Подружжя випадково виявили в боротьбі зі зморшками властивості токсину побачивши, що пацієнти, які отримували ін'єкції при спазмах особових втрати їх теж були міжбрів'я.Категория: Мода