Петро Федоров пішов від цивільної дружини і закрутив роман з моделлю


Опубликованно 17.04.2018 08:21

Петро Федоров пішов від цивільної дружини і закрутив роман з моделлю

Петро Федоров

35-річний Петро Федоров про своє особисте життя майже ніколи не розповідає, а на його сторінці в Instagram сімейних фотографій і зовсім немає. Проте вчора, в День святого Валентина, актор дуже здивував передплатників, коли опублікував фотографію зі своєю новою коханою. Як виявилося, Петро пішов від своєї цивільної дружини Анастасії Іванової, з якою прожив 14 років і на якій збирався одружитися, і закрутив новий роман.

Петро Федоров і Анна Соколова

#спраздничком,

— прокоментував актор цей знімок.

Анастасія Іванова і Петро Федоров

Коханої Федорова стала колишня учасниця шоу "Топ-модель по-російськи" 25-річна Ганна Соколова. В її блозі теж з'явилася така фотографія, яку вона супроводила смайлами із зображенням кокосів. Судячи по знімках, зараз закохані насолоджуються відпочинком на острові Шрі-Ланка.

Шанувальники Федорова, хоч і сильно здивувалися змін в його особистому житті, побажали йому щастя з новою обраницею і зазначили, що виглядають Петро і Анна разом чудово.

Красива пара!

— написали йому в Instagram.

А багато хто навіть звернули увагу на те, що актор і модель дуже схожі і припустили, що Ганна і зовсім сестра Федорова.

Анна Соколова

Про Соколової, до речі, відомо не так багато. У модельний бізнес Ганну привела мама у віці шести років, а через три роки дівчинка вже стала "Моделлю року" у школі В'ячеслава Зайцева. Зараз вона співпрацює з різними брендами і бере участь у їх рекламних кампаніях.Категория: Женщинам