Кейт Міддлтон приїхала на захід Place2Be в образі, який ми бачили місяць тому


Опубликованно 16.04.2018 09:24

Кейт Міддлтон приїхала на захід Place2Be в образі, який ми бачили місяць тому

Кейт Міддлтон

П'ять років тому Кейт Міддлтон увійшла до числа королівських покровителів благодійної організації Place2Be, яка займається підтримкою психічного здоров'я школярів. З тих пір герцогиня Кембриджська регулярно відвідує заходи фонду, спілкується з його підопічними і, звичайно, сьогодні вона не могла пропустити відкриття нової штаб-квартири Place2Be в Лондоні.

Сучасний навчальний заклад дозволить готувати більше консультантів, вчителів і керівників шкіл, стане місцем для досліджень і оцінки роботи чинної команди організації.Дитинство — це неймовірно важливий момент нашого життя. Це час, коли ми знайомимося з собою, відкриваємо потенціал, який лежить всередині нас, вчимося того, як бути собою. Але деякі діти стикаються з більш жорсткими проблемами. Однак я вірю, що ми, не маючи змоги змінити обставини, в силах забезпечити кожній такій дитині підтримку, щоб відкрити їх таланти та допомогти їм розвинути свій потенціал,— не втомлюється повторювати Міддлтон.

Кейт Міддлтон

Перед натовпом прихильників, співробітниками благодійної організації та фотографами Міддлтон з'явилася у сукні Seraphine (модель Marlene) за 255 доларів.

До речі, зовсім недавно Кетрін вже "вигулювала" це плаття — вона одягала його під час візиту до Осло у перших числах лютого.Категория: Женщинам