Кеті Перрі відпочиває з Орландо Блумом в Японії і захоплюється його оголеним торсом


Опубликованно 15.04.2018 08:36

Кеті Перрі відпочиває з Орландо Блумом в Японії і захоплюється його оголеним торсом

Про поновлення романа 33-річної Кеті Перрі та 41-річного Орландо Блума в черговий раз заговорили півтора місяці тому. Але тоді ці припущення будувалися лише на здогадах і повідомленнях від інсайдерів — прямого підтвердження роману не було. Однак незабаром пару все частіше стали помічати разом, і тоді всі сумніви відпали остаточно.

Закохані дійсно багато часу проводять разом. Про це свідчить і той факт, що Блум прилетів підтримати свою кохану в Токіо, де вона буде виступати в рамках свого гастрольного туру.

Фото з Instagram Орландо Блума

Папараці зняли пару на вулиці міста в досить кумедних нарядах: Перрі була одягнена в костюм Луїджі, а Блум повторив образ Маріо з знаменитої відеогри (на жаль, SPLETNIK.RU ці кадри недоступні).

З почуттям гумору у цих зірок, здається, дійсно все просто відмінно. Кілька годин тому актор опублікував у своєму Instagram фото (до речі, дуже гаряче!) з оголеним торсом, на якому продемонстрував свій прес (а Блум, як ми пам'ятаємо, взагалі не соромиться позувати в стилі ню). Серед тих, хто прокоментував знімок, опинилася й співачка.

Я якраз шукала пральну дошку,

— іронічно зазначила вона.

Як розповів інсайдер, закохані хоч і не приховують свої стосунки, але краще їх все ж не афішувати.

Вони хочуть побудувати нові відносини, які не будуть на очах у їхніх шанувальників і всього світу. У них обох дуже насичені життя, і вони склали план, щоб дати своїй любові другий шанс,

— заявив він.

Кеті Перрі та Орландо БлумКатегория: Женщинам