Кейт Міддлтон і принц Вільям відвідали Сандерленд: подробиці візиту і деталі образу герцогині


Опубликованно 15.04.2018 08:36

Кейт Міддлтон і принц Вільям відвідали Сандерленд: подробиці візиту і деталі образу герцогині

Кейт Міддлтон

Лютий для Кейт Міддлтон, яка перебуває на останніх місяцях вагітності, і її чоловіка принца Вільяма видався насиченим. І це ще не кінець! У найближчі дні герцоги Кембриджські здійснять ще кілька офіційних візитів. І сьогоднішній день не виняток.

Цим ранком Кейт і Вільям прилетіли в Сандерленд, де першою зупинкою стало одне з головних історичних будівель міста — пожежна станція, перетворена в музичний та художній центр The Fire Station, який їм і належало сьогодні відкрити.

Кейт Міддлтон

Цього разу Кейт знову позувала фотографам в дизайнерському вбранні темно-зеленого кольору. І якщо для премії BAFTA вона вибрала легке плаття Jenny Packham цього відтінку, порушивши, до речі, негласний дрес-код, то на ній пальто Dolce&Gabbana насиченого смарагдового кольору.

Пізніше подружжя відвідають Північний шпиль — "амбітний і яскравий новий міст через річку Уїр", як пишуть західні видання.

Кейт Міддлтон і принц Вільям стануть першими, хто перетне цей міст, оскільки його офіційне відкриття відбудеться лише навесні (якщо погодні умови дозволять закінчити всі роботи).

Принц ВільямКатегория: Женщинам