Голд-Кост бабуся виграє Максим комп


Опубликованно 15.04.2018 04:39

Голд-Кост бабуся виграє Максим комп

Джина Стюарт-це 47-річна мати-одиначка. Вона має двох синів і двох дочок у віці 27, 25, 23 і чотири. Вона також має 10-місячну онуку.

Вона має більш ніж 40 000 послідовників Instagram і дійшла до півфіналу рівень заходу.

Голд-Кост жінка Джина Стюарт був коронований Міс Максим Австралії.

Джина розповіла їй антивікову дивиться вниз, щоб залишатися здоровою і фізичних вправ.

"Єдина косметична процедура, яку я мав, була моя груди 10 років тому", - сказала вона РСН. "Я не використовую Ботокс або філери, як я вірю в старіти витончено".

Вона додала: “а якщо серйозно, немає ніякого секрету. Я думаю, що всі красиві. Я не роблю це для уваги, як я ненавиджу його. Я просто намагаюся зробити різницю, щоб надихнути жінок, щоб не розірвати один одного на частини".

Джина Стюарт четверо дітей і 10-місячну онуку.

Джина взяла участь в конкурсі в надії, що вона переможе і зможе пожертвувати $10,000 приз гроші своєму другові, який нещодавно переніс інсульт.

"Я сподіваюся тільки на перемогу, щоб допомогти моїй найкращій подрузі 30 років, у неї був інсульт", - сказала Джина.

“Якщо я виграю Максим, я б жертвував для неї, щоб допомогти з її відновленням. Я просто сподіваюся, щоб підняти розуміння для жертв інсульту".

Профіль Джина Стюарт Максим.

В її профілі Максим, Джина каже, що вона є найбільш відомої за її почуття гумору: “як сильно я дбаю про людей, друзі та родина. Також мій сміх і Instagram відео"

Вона сказала, що її надихають “людей, які роблять те, що вони говорять, що вони збираються робити. Люди, у кого ще є сили, щоб продовжувати йти і бути позитивним, навіть після того переживає не кращі часи. Люди, які ніколи не здаватися насправді я вважаю найбільш надихаючими.

Коли його запитали, якщо вона могла б правити усім світом протягом дня, вона буде: "зробити так, що шоколадом, Арахісовим маслом і Нутеллою б все нуль калорій".

Наступний етап конкурсу Максим Австралії у вівторок.Категория: Мода