$1000 трюк від серійного кидали виявлено


Опубликованно 12.04.2018 12:12

$1000 трюк від серійного кидали виявлено

Джоан Деллавалле претендує на пари зірвані в червні минулого року її справа, коли жінка намагалася використовувати кредитну карту, але не знав PIN-код, після нарощування волосся і колір роботи.

Вона взяла до Facebook, щоб зігнати свій гнів на обманюють $1125 шахраями в пості минулої ночі.

"Цей егоїстичний пару (це) збирається навколо Перта і не платити за послуги", - написала вона.

Пара, як вважають, були спрямовані не менше семи установах. Фото: Ельмар в долині/Facebook

“На жаль, це падіння відбулося з нами в минулому році (в) червня і мені сказали не поділіться її фото в поліції в той час як це буде наклеп. Я повинен був дозволити цього йти, поки ця історія (вчора зламав)".

Поліція зараз на хвости пари, яка кілька компаній говорять, набереш величезні рахунки за щедре харчування та проживання в готелі, а потім втекти, не заплативши.

Заміський ресторанний Ельмар в долині, виклав фотографії пари на Facebook разом з благанням про допомогу після встановлення обдурили в суботу Вдень.

"Ця пара прийшла в суботу, щоб покуштувати наші страви і напої, і забув сплатити рахунок 250$," У заяві говорилося.

“Ми впевнені, що він просто вислизнув свій розум і був недогляд з їх боку. Коли вони готові врегулювати свої рахунки, ми будемо мати квитанцію очікування".

Джоан Деллавалле говорить, що право стало проблемою в Австралії. Фото: Facebook/Джоан Деллавалле

Це зараз розумієш, що 10 підприємств вжалили, в тому числі ресторан 3Sheets, ігри floreat готелі, Роял, квест квартир в Перті, Фрейзерс в Кінгс парк і готель з видом на океан в Північному пляжі.

Він теж розумів, подружжя використовували той же метод обману кожен раз. Вони приходять в ресторан і замовити їжу, залишивши пару сонцезахисних окулярів чи гаманець на стіл перед виходом на вулицю за цигаркою.

Вони роблять це кілька разів на протягом всієї трапези, щоб побудувати довіру, а потім знімаю, коли десерт виходить.

Мс Деллавалле сказав, що є проблема в Австралії з правами і людей, які намагаються жити поза їх коштів, що призвело до такого роду поведінки.

"Це стало хворобою бажаючих вести певний спосіб життя, що знаходиться поза вас", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Пара використовувати ту ж тактику щоразу в кожному ресторані. Картина Дев'ятий Канал.

“Це сумно помічати, як люди втратили самоповагу і повагу до інших. Хвороби, бажаючи більше, ніж ви можете собі дозволити все гірше у людей.

"Я розчарований тим, що наша система, яка нами керує, нехай таких людей піти з так багато."

Ще Перт бізнесу, тераса кафе вийшов вперед, сказавши, що це жертва на пару в минулому році.

Вгору-маркет керівником установи, Itawan Wibisana, виклали кадри, пара залишає ресторан на Facebook, подружжя оплатили рахунок у розмірі $180 на місяць.

"Вона попросила мене прибрати цей пост, я сказав: Ні, ми не збираємося робити щось і вона дала нам дзвонити і вона заплатила з кредитної картки", - написав він.Категория: Мода