Жорстока тирада жінки: 'будь ласка, припиніть ін'єкції З*** В твоїх губах'


Опубликованно 11.04.2018 18:54

Жорстока тирада жінки: 'будь ласка, припиніть ін'єкції З*** В твоїх губах'

“Жінки, будь ласка, припиніть ін'єкції насрати на твої губи. Припинити прийом плоть від** і покласти його в вашому обличчі. Перестати отримувати силікону пришита до твоїх грудей", - написав Янне Робінсон, американський автор і називає "бити поета", який вже подобався і загальний цього тижня тисячі разів.

"Я втомився від жінок, які шукають те ж," вона продовжувала. “Я втомився від штучно осіменених виготовлені блондинок з цицьками, які не є реальними, губи, які не є реальними, і їх брови, дивлячись, як вони постійно п'ють 10 еспрессо в день. Нехай ваше тіло ...".

Американець побив поета і автора Янне Робінсон.

Міс Робінсон тужілі "виготовляються, розфарбованими обличчями, з фарбованим волоссям ... лялькових суконь", і закликав тих, хто вже зробив пластичну операцію, щоб "перестати шити свою дупу в вашій особі".

"Ви були напхані неправильний вигляд досить, так як ви відкрили свої очі, і прости", - написала вона.

“Я жалкую, що ви коли-небудь думав, що ви були нічого, але досконалості ви ввійшли в цей світ.

“Я жалкую, що ви думали, ви були б більш гідно, більш красиво, якщо ти засунув і вийняв, і обсмоктують, і пофарбував все це.

“Я жалкую, що ми живемо у світі, де ви вважаєте найбільш важливим, що ви можете бути досить.

"Це має бути злочин, щоб змінити що-небудь про нашого тіла—наше м'ясо мішки втомилися бути ткнув, тицьнув й розтягується".

Пост збирає тисячі коментарів, в основному критичного, в тому числі багато повідомлень від жінок, які обрали для проходження косметичної та пластичної хірургії за станом здоров'я.

“Я в даний час чекає на пластичні операції по зменшенню грудей. Моя груди викликає у мене проблеми зі здоров'ям. Яка Ваша думка з цього приводу?" одна жінка написала.

Інший сказав: “я вам ін'єкції ботокса кожні три місяці, щоб контролювати життя знищуючи мігрені ... я не використовую його для виступів - уколи перейти в задній частині мого черепа, але я вдячний усім, хто це робить. Вони чомусь у мене якість життя я роблю. Так що спасибі вам, щоб кожна жінка, яка отримує трохи більше працювати. Ви ніколи не знаєте, як ваш 'марнославство' і вибір, щоб жити життям на ваших умовах виграють у пацієнтів з якість життя".

Одна жінка просто сказала: “Якщо хтось хоче зробити губи філлери, це їх справа.

Якщо хтось хоче зробити збільшення грудей, це їх справа. Жінки, будь ласка, перестаньте розповідати іншим жінкам, що робити з їх тілами або про те, як шукати і що прийнятно, а що ні. Спасибі".

Американець побив поета і автора Янне Робінсон.

Причини, з яких жінки піддаються косметичної або пластичної хірургії є складними і тонкими.

Деякі воліють ремонтувати частинами, які заважають їх самооцінку на довгі роки. Інші роблять це, щоб зменшити біль або просто хочете змінити їх зовнішній вигляд.

Хоча існує обмежена кількість досліджень щодо кількості австралійців, які пішли під ніж, фахівці стверджують процедури, такі як Ботокс і філлер стає все менше піддаються остракізму.

Нове дослідження McCrindle і лазера абсолютно Полярна зірка показує, що більшість жінок хочуть змінити що-то про їх тілах і вважають, що їх життя було б краще з більш "скульптор" тіла.

За даними дослідження, 93% австралійських жінок вважають, що їхня форма тіла може бути підвищена і 59% жінок незадоволені своєю фігурою.

Майже третина заявили, що вони будуть почувати себе більш впевнено в їх любов живе і буде користуватися на пляжі більше. 37 відсотків буде "відчувати себе більш впевнено, коли я виходжу з друзями", а 43 відсотки буде "ще добре з тим, хто я є".

Майже кожен четвертий австралієць жінки пробували мікродермабразія, таблетки для схуднення, хімічний пілінг, антицелюлітний крем, ліпосакція, збільшення грудей або підтяжку обличчя.

rebecca.sullivan@news.com.auКатегория: Мода