- Я не вмію різати жінок' волосся'


Опубликованно 10.04.2018 09:51

- Я не вмію різати жінок' волосся'

Сам Рахім, який управляє перукарні в Хантерс-Хілл в Сіднеї, він сказав, що був спустошений, коли він був доставлений до прав людини і Комісія рівних можливостей після відмови за бажанням жінки, на підставі не підлягає.

Якраз перед Різдвом, жінка прийшла до магазину і попросила його відрізати її дочку за волосся, за дев'ять Новини.

Коли він намагався спрямувати її в салон по дорозі, вона вискочила в гніві.

"Причина, по якій ми відкинули його, тому що це перукарня", - сказав він сьогодні вранці. “Я спеціалізуюся тільки за чоловічих стрижок. Я не вмію вирізати жінок волосся. Це досить багато. Я оточений перукарів".

Він сказав, що коли жінки приходять в магазин, він просто вказує їм на найближчої перукарні. "Вони буквально в 20 хвилинах ходьби від готелю".

Жінка взяла її скаргу в Комісію з прав людини, стверджуючи, що він порушив закони про боротьбу з дискримінацією і збентеження її дочки.

Сам Рахім (праворуч) стикається з юридичної битви за відмову. Фото: Facebook

Сказав пан Рахім, він запропонував їй вибачитися, але вона не погодилася. Він тепер подають судові документи, в яких говорилося, він був напруженим займатися.

“У мене двоє дітей. Мені довелося тягти їх знайти юридичну консультацію, тому що ми ніколи не були в суді або в цій ситуації", - сказав він. "Ми були просто здивовані і шоковані, що він зайшов надто далеко."

Дружина р-н Рахім Ронда сказала, що вона була в шоці від поведінки жінки.

“Після її тиради в магазині, вона продовжувала йти на Facebook і продовжувати просторікувати ... і дискредитувати все, що він побудував, тому що її дочка була відхилена стрижку.

“Це не був особистий випад. Це не було нічого особистого. Просто у нього не було навиків, щоб скоротити її волосся".

Р-н Рахім стверджував, що це не дискримінація — він просто не кваліфікований, щоб відрізати жіночі волосся. “Ми всі за рівність статей ... але навичок зовсім інша. Курс перукар-це близько шести місяців і перукарський курс tafe становить три роки, в який ви повинні зробити ваше навчання так само. Це абсолютно різні речі. Коли ви йдете в перукарню, ви рідко бачу жінок там, тому що перукарня тільки для чоловіків."

У заяві для дев'яти мереж, заявник стверджував р-н Рахім ніколи не говорив, що він не був кваліфікований, щоб відрізати жіночі волосся.

“Позов був висунутий проти мисливців Хілл Перукарня у Федеральному окружному суді за порушення закону Про дискримінацію за ознакою статі. Підставою позову є те, що в перукарні відмовилися просто запустити Кліпперс через підріз моєї дочки, тому що вона була дівчинкою.

"Я вказав йому, що я йому взагалі не потрібна стиль, вирізати або урізати решту її волосся, який виконаний в стилі 'Bob'.

“Пояснення р-н Рахім полягала в тому, що він хотів би зберегти його перукарня тільки для хлопчиків і чоловіків. Він ніколи не говорив, що він не був кваліфікований, щоб розрізати жіночі або для дівчаток волосся, як він неправильно повідомили ЗМІ.

"Це питання залишається до суду і недоцільно для мене дати які-небудь подальші коментарі в даний момент."Категория: Мода