Як правильно поп ваші прищі будинку


Опубликованно 08.04.2018 07:18

Як правильно поп ваші прищі будинку

Як наші інтриги на всі прищі, вугрі та видалення зубів доводить (ми знаємо, що ви стежите за доктора прищ Поппера на Instagram), є тонка грань між захоплюючим і відразлива, а також безпечними і не так безпечно.

В ідеалі, видалення зубів краще довірити професіоналам, щоб уникнути рубцювання і погіршення пробою. Але давайте реально: не у всіх є дерматолог на швидкість набору (або, ви знаєте, додаткові гроші). Тому ми попросили експертів-резидентів Skinstitut шкіри, Зої Дівайн, щоб зламати контроль огріх будинки для нас.

ДЛЯ БІЛЬШ ІСТОРІЙ, ЯК ВІДВІДАТИ WHIMN ТИС. ГРН.Ком.АУ

Як ви можете відрізнити місце, щоб бути стиснуті і той, який повинен бути залишений у спокої?

Кращий вугор для вилучення називається відкриті і закриті комедони, вугри та прищі відповідно.

Ці ураження мають невоспалительный і містити колекцію з сальних виділень і відмерлих клітин шкіри, які утворюються повного ущільнення всередині фолікула. Вони, як правило, відчуваю горбок на шкірі, а не біль або хворобливі.

Тип ураження акне, які можуть бути стягнуті (правильно) в клініці більше прищиком.

Пустула відбувається, коли білі кров'яні клітини боротися з інфекцією, утворюючи гній; це потім піднімається в фолікул і стає видимим (не так глибоко посаджені, як вузлики або кісти).

Ніколи не чіпай глибокі, червоні, запалені і дуже хворобливі прориву (або вузлики або кісти). Цілком імовірно, що ви будете посилити почервоніння і запалення.

У гіршому випадку, якщо ви видавлюєте запалене вогнище, ви могли б потенційно призвести до розриву стінки фолікула під шкіру і поширення бактерії, що викликають акне, в результаті чого погіршення ваших прищів або більше прищів з'являтися поблизу.

Якщо запалення погіршується в результаті травми від здавлювання це може збільшити ризик рубцювання.

По темі: а що це схоже, щоб мати лазерний пілінг

Які кроки потрібно зробити, щоб вирішити її, якщо вона готова?

1. По-перше, пом'якшити зону серветкою або чистим рушником, змоченим у теплій воді.

2. При роботі з пустула, акуратно відкрити пори (використовуючи стерильну голку), це дає ущільнення легкого виходу з шкіри, а не "порушення", шкіра на її вихід.

3. Визначити напрямок фолікул, щоб визначити, де застосувати тиск. Більшість фолікулів не перпендикулярно до шкіри, щоб прикладати тиск в одній області або напрямку не завжди буде робити цю роботу.

4. Використовуйте правильний "совок-н-рол" техніку (як у формі). Кінець рулону повинен бути там, де глава прориву. Якщо біла голівка готова піти вона повинна легко поп і гній вийде. Як правило, жорсткі ущільнення в кінці вказує на поразку був правильно витягнутий і невелика кількість чітких плазми можуть бути укриті.

По темі: наскільки ця модель очистили її дорослого акне

Які найбільші помилки люди роблять з вибором?

• Намагається отримати ураження, перш ніж він буде готовий.

• Неправильне витяг ураження викликає більше травма шкіри і перешкоджає загоєнню.

• Використовуючи пальці або нігті, поширюючи бактерії або викликає непотрібні травми шкіри.

• Вичавлювання, а не рухомого і застосування занадто великого тиску, в результаті чого кровотеча.

Ті стали відбортовки б'юті-блогери рекламували — яй чи ні?

Професіонали часто використовують ці пристрої, однак, вони знають, коли і як їх використовувати. У більшості випадків, тканини, був пом'якшений до використання, щоб уникнути непотрібних травм шкіри.

Вони добре працюють на певних видах ураження (відкриті і закриті комедони) для тих, які мають більш пружну шкіру. Однак, для тих з чутливою шкірою, ці засоби можуть посилити і травмувати шкіру, особливо якщо використовувати занадто багато тиску. Якщо червоні плями не затримуючись на шкірі після використання, занадто багато тиску застосовується при використанні цього інструменту.

По темі: одне Роксі Яценко завжди робить час для

Які після гігієни слід використовувати на плями?

Для будь-якого типу папул і пустул, які не були отримані, спробуйте виконати обробка плями з допомогою основі гліколевої, як Skinstitut з Гліколевої очисник 12%, після лазерної допомоги, який забезпечує протизапальні та заспокійливі властивості допомагають зменшити почервоніння шкіри.Категория: Мода