Ніс-справа буквально зруйнували моє життя


Опубликованно 07.04.2018 14:06

Ніс-справа буквально зруйнували моє життя

В суд документи, новини.ком.ау, Мельбурн Меліса Demaj стверджував тільки медична консультація вона перед проведенням операції була коротка розмова з хірургом Сіднеї, Доктор Вільям Муні, в стрип-клубі.

Документи показують, що пані Demaj працював в якості стільниці танцівниця в барі Шоугелз 20 в Кінг-Стріт, Мельбурн, коли вона щось швидко сказав Муні.

У своїй позовній заяві проти хірурга Сідні, вона стверджує, що розмова приблизно о 1 годині ночі в серпні 2005 року була тільки медична консультація вона перед проведенням косметичної хірургії.

Вона попросила доктора Муні, який стверджує, що "провідні Австралії ЛОР (вухо, горло, ніс) лікар-хірург", думав він, що їй треба зробити пластичну операцію носа.

Мс Demaj зараз працює в якості візажиста. Фото: Facebook

Він сказав: "Так", і додав, що "ваші очі будуть виглядати більше, ваші губи будуть виглядати більше, і ви будете виглядати набагато краще", — йдеться в повідомленні мс Demaj подала в суд округу вікторіанському стилі.

Вона стверджує, що д-р Муні дав їй свою візитну картку і сказав їй, що він може виконати операцію.

Проте, в свій захист документи, д-р Муні заперечував, що розмова в стрип-клубі була консультація лікаря і стверджують, що він дав мс Demaj його візитна картка.

Мс Demaj подзвонила в його офіс і забронював на операцію приблизно через два тижні.

У судових документах стверджується, що д-р Муні мигцем побачив її, перш ніж її операції в Сент-Вінсент і милості Приватна лікарня в Мельбурні на 16 вересня 2005 року.

Мс Demaj стверджував, що ні в який час, він повідомити їй якісь ризики або можливі ризики процедури.

Він взяв без доопераційного фотографії, ні зробили гіпсові зліпки носа перед операцією, сказала вона.

Д-р Муні стверджує, що провідним Австралії ЛОР (вухо, горло, ніс) хірург. Фото: Додається

Д-р Муні теж не сказати їй, що він не буде піклуватися про неї після операції — завдання залишилося залишилося до ін батька Муні, який є практикуючим лікарем у Мельбурні, сказала вона.

І, після операції, мс стверджує Demaj у своїй заяві суду, що вона страждала від вицвітання шкіри, утруднене дихання і постійний набряк носа. Вона також стверджувала, що надто багато її перенісся була вилучена в ході операції.

11 листопада 2005 р. д-р Муні побачив мс Demaj і зазначив, набряк носа. Він рекомендував стероїди і запропонував їй записати її ніс на ніч.

У травні 2006 року, д-р Муні провели другу операцію. Однак, мс претензій Demaj це не вирішує проблеми, як вона стверджує, були викликані ніс в першу чергу-робота.

У своєму виступі оборони, д-р Муні говорить, що він діяв в манері, яка була "широко прийнято значну кількість шанованими фахівцями у своїй галузі як грамотного фахівця практика в обставинах". Тому він стверджував, що він "не був нерадив".

Меліса Олени Demaj висловився про справу вперше на цьому тижні. Фото: Facebook

У разі медичної недбалості було вирішено в лютому 2012 року і умови врегулювання є конфіденційними. Тим не менш, Міс Demaj нарешті публічно розповів про випадок на цьому тижні, — кажу сказав Ферфакс ЗМІ про те, що ніс був "буквально зруйнував її життя".

Однак, д-р Муні розповів новини.ком.ау: "висловлені зауваження, абсолютно не відповідають дійсності і не відповідають дійсності", додавши, що він буде приймати заходи проти Ферфакса за наклеп.

Мс Demaj пішов на побудову своєї власної незалежної макіяж бізнес, Меліса Олени.

Мс Demaj не хочу коментувати випадок.Категория: Мода