ЗМІ: Ліам Пейн і Шеріл Коул близькі до розставання


Опубликованно 13.03.2018 19:14

ЗМІ: Ліам Пейн і Шеріл Коул близькі до розставання

Ліам Пейн і Шеріл Коул

Здається, на ще одну зоряну пару скоро стане менше. Як повідомляють західні ЗМІ, 24-річний Ліам Пейн і 34-річна Шеріл Коул близькі до розставання. За словами інсайдерів, Ліам вже звернувся за допомогою до юристів — адже офіційно закохані одружені не були, але при цьому у них є 11-місячний син. Все погіршується ще й тим, що стан Пейна набагато більше, ніж у Коул, і ділитися ним з нею він, судячи з усього, не збирається.

Він консультувався у юристів. Ліам просто хоче бути готовим до всіх можливих варіантів. Враховуючи те, що у нього з Шеріл є спільний син і кілька загальних активів, розлучитися їм буде не так просто,

— розповіло джерело.

Самі Ліам і Шеріл, за словами інсайдерів, свій розрив переживають дуже важко. І незважаючи на те що вони намагалися зберегти свої відносини, у них нічого з цього не вийшло:

У них зараз складний і дуже сумний період,

— говорить інсайдер.

Причиною розриву близькі до пари джерела називають часті гастролі співака. І хоча Шеріл прекрасно розуміла, що вона з цим зіткнеться, на ділі вона до цього виявилася абсолютно не готова.

Зараз вони обидва спустошені,

— резюмував інсайдер.

Тим не менш і Шеріл, і Ліам душі не чують у свого сина і роблять все, щоб їх розставання не позначилося негативно на їх дитину:

Найголовніше для них — це їхній син. І вони зроблять все, щоб малюк був щасливий,

— підсумувало джерело.

Нагадаємо, що про стосунки пари стало відомо два роки тому. У березні минулого року Коул і Пейн стали батьками. Сина, який народився у пари, вони назвали Беар.Категория: Женщинам