50-річна Памела Андерсон вперше розповіла про роман з 32-річним футболістом Аділем Рамі


Опубликованно 14.02.2018 05:20

50-річна Памела Андерсон вперше розповіла про роман з 32-річним футболістом Аділем Рамі

Памела Андерсон / Аділь Рамі

Про те, що 50-річна Памела Андерсон закрутила роман з 32-річним футболістом Аділем Рамі, стало відомо більше півроку тому. Незважаючи на різницю у віці, відстань і мовний бар'єр (модель з Лос-Анджелеса, а спортсмен живе і грає в Марселі), ці відносини дуже успішно пройшли випробування на міцність: нещодавно зірка серіалу "Рятувальники Малібу" (Baywatch) переїхала до свого коханого, і тепер пара нерозлучна.

Як розповіла актриса в інтерв'ю газеті Daily Mail, після переїзду її життя сильно змінилася. Тепер Памела завсідник футбольних матчів (вона ходить майже на всі домашні ігри марсельського "Олімпіка", за який грає її коханий) і навіть сама готує вечерю і ходить за продуктами на місцевий ринок.

Памела Андерсон на матчі Аділя Рамі

Як зізнається Андерсон, 18-річну різницю у віці не відчуває ні вона, ні її коханий.

Він називає мене "інопланетянкою". Він каже, що мені має бути 30 років, а не 50, і просить показати моє водійське посвідчення,

— розповідає вона.

Аділь Рамі

Зустріч з Аділем стала для Памели дійсно справжнім порятунком. Як розповіла модель, вона завжди боялася настання менопаузи, тому що її мати в свій час вкрай важко справлялася з цим. Коли в моделі з'явилися перші ознаки клімаксу (вона стала занадто емоційною і часом дратівливою), зірка Playboy зважилася на кардинальні зміни в житті і поїхала у Францію.

Я не знала, чи повернуся додому. Я просто хотіла почати нове життя,— зізнається вона.

Однак до знайомства з футболістом у Андерсон зав'язалася дружба з засновником Wikileaks Джуліаном Ассанжем, вона навіть знайшла журналіста "романтичним і сміливим" і написала йому відкритий любовний лист. Але далі платонічних відносин справа не пішла, і незабаром Памела зустріла Аділя.

Тепер зірка нарешті щаслива. Вона вже встигла відкрити вегетаріанський ресторан у Сен-Тропе, запустила виробництво "вегетаріанського шампанського, активно виступає на захист прав тварин (зірка була шокована гастрольним туром цирку у Франції і тепер закликає мерів міст зупинити це) і навіть пише книгу.

Я пишу книгу, яка називається "Порятунок жінок від фемінізму", — розповіла модель, яка не є прихильницею цього руху, так як, на її думку, багато жінок хочуть, щоб чоловіки завжди робили перші кроки.

Ми не хочемо бути жертвами, але і робити чоловіків своїми ворогами теж неправильно,

— каже вона.

Як зізналася Андерсон, 32-річний футболіст сильно змінив її життя, і тепер вона живе в гармонії з собою, вчить французьку мову і навіть хоче знятися у французькому кіно:

Хочу попрацювати над французьким фільмом, який зніме класний режисер. І я хочу говорити по-французьки. Зробити щось нове — це кращий рецепт того, щоб відчути себе молодше,— резюмувала вона.Категория: Женщинам