- Мені пощастило бути в змозі переробити себе за допомогою пластичної хірургії'


Опубликованно 13.02.2018 07:32

- Мені пощастило бути в змозі переробити себе за допомогою пластичної хірургії'

Родріго Алвес, 34, розсовує кордону в Нью-Йорку фотосесію, щоб показати, що чоловіки можуть бути сексуальні й привабливі жінкоподібною одязі і підтримувати тих, хто відчувають себе нездатними висловити себе.

Він згадує, як з дитинства було дозволено грати з ляльками і носити жіночні кольори, без суду, поки йдеш до школи.

Готуючись до фотосесії з макіяжем, перуку і корсет. Фото: Обслуговує

Однокласники називали його "педик" та інші найменування, а також штовхаючи його вниз по сходах за те, що не відповідає ґендерним нормам "мужній чоловік" зображення.

Незважаючи на це, у дорослому житті він був здатний змінювати свою зовнішність, щоб відобразити його гендерні течії витративши на це майже $1 млн на все-від шпаклівки до недавньої операції вилучення ребра якій він стверджує, що його останньої операції.

Для фотосесії два тижні тому, він надів кролика з "Плейбоя" і пані наряд, пензлями сосків і білизни в спробі нормалізувати чоловіки будучи в змозі висловити, проте вони самі обирають.

Фото-кампанія Томас Еванс, 32, під назвою 'фатальний чоловік, який сподівається розширити можливості гендерної рідини осіб та заохочувати свободу самовираження.

Родріго, одягнений, як кролика з "плейбоя", вамп і в убогий білизна для фотосесії. Фото: Обслуговує

Родріго, який живе в Лондоні, сказав: “я росла, був куплений як стать рідини в моєму будинку, немає правильного або неправильного з колірним кодом для одягу, або іграшки, які я хотів грати.

“Мені пощастило бути в змозі стати тим, ким я хотів, не будучи змушений дотримуватися чоловічого або жіночого норм.

“Я любив грати з ляльками і супергероями, але не автомобілів, які для 80-х і 90-х років, не зробив річ.

“Але з власного досвіду пізніше в житті, я був сильно обмежені у школі і знущаються за те, що підлогу рідини.

“Хлопчики будуть штовхати мене вниз по сходах і гірше, я був надмірна вага і деформований, я завжди хотів бути з дівчатами, як вони ставилися до мене краще.

“Пол-плинність відбувалося протягом багатьох століть, чоловіки носили і в 50-х роках носили корсети, так що нічого нового.

“З зростанням соціальних медіа, люди будуть більш зручними, щоб показати себе ті сторони, які інші не можуть бачити, але це не означає, що вони зручні в громадських.

“У молодості я був дуже сильно атакований і візуально різні, але з пів плинності будучи менш відомим у той час ніхто не міг боротися за мене жертвою.

“Я сподіваюся надихнути людей так, що вони можуть слідувати мрії і проявити себе, однак вони хочуть.

"Я вільний духом людина, і я досить щасливий, щоб бути в змозі переробити себе за допомогою пластичної хірургії і людини лялька Кен, я можу висловлювати як хочу сам".

"Брудні глем" постріл, який зображує насильство гендерні рідини стикаються люди. Фото: Обслуговує

Це був перший раз, коли Родріго поставив у жіночу білизну і він показав, надягання жіночого одягу зі своєї зони комфорту, але і розкріпачує одночасно.

'Жінка прагне людина', щоб зламати соціальні ярлики вибору чоловічої або жіночої статі, і замість заохочення гендерної плинність.

Родріго сказав: “будучи підлогу рідини-це здатність висловити, як ви відчуваєте, і забуваючи поноси.

“Одягаючись як кролика з "Плейбоя", я показую, що чоловік може представляти сексуальність, жіночність і все, що брендинг представляє.

“Я відчував себе розкутим і в контакт з моєї жіночої боку, він був нахабний і відповідають моєї особистості, і я вважаю, що я виглядала красиво сексуально.

“У вбранні з китицями, я хотіла виглядати як Бурлеск, танець, це питання, чому чоловік не може виконати Бурлеск, людина може виглядати так само добре з пензликами для сосків.

“Я відчуваю себе трохи поза моєї зони комфорту, я ніколи не був сфотографований носити жіночу білизну і до таких умовах.

"Ідея була, щоб кинути виклик собі і глядачам, щоб змусити людей думати, перш ніж судити ті, що підлогу рідини".

Родріго Алвес, 34, розсовує кордону в Нью-Йорку фотосесію, щоб показати, що чоловіки можуть бути сексуальні й привабливі жінкоподібною одязі і намагаюся підтримувати тих, хто відчувають себе нездатними висловити себе. Фото: Обслуговує

Один з найяскравіших образів, 'брудний глем-дивись, зображення являє проблеми гендерної рідини людина може зіткнутися виражаючи себе в громадських місцях.

Зліва в сітку для волосся з стерся макіяж, щоб виглядати, як він тільки що був побитий, ефектне зображення підтверджує дослідження 2012, який завершив третина всіх небінарних людей зазнали фізичне насильство.

Додав Родріго: “брудно-глем зображені знущання над зовнішністю і фігурою, когось принижують за бажання виразити себе по-іншому з більшістю інших людей.

"Це був дуже емоційний момент, коли я отримав перуку і неакуратно, мені стало дуже шкода тих людей, які не можуть проявити себе з-за страху піддатися нападу."

Родріго і фото-художника Томаса сподіваємося, що в рамках кампанії, підлога-плинність і люди, які кидають виклик гендерних норм буде більше нормою в суспільстві.

Родріго, одягнений, як кролика з "плейбоя" для зйомки. Фото: Обслуговує

Він сказав: “люди не можуть влаштуватися на роботу за показуючи підлогу плинності з їх самовираження, наприклад, у професії галузях промисловості, таких як юристи, банкіри та інші.

“Навіть самому собі, через операції у мене були, я ніколи не міг бути найнятий, якщо я був на перукаря чи візажиста.

“Замість того, щоб судити про свою зовнішність, особи повинні судити про їх кваліфікації та компетентності як професіонала.

“Будь, що одягнена в рожевий або фарбувати нігті чорні, це не робить тебе менше або більше по-чоловічому, ви все ще може бути продуктивними на робочому місці, але щасливіший всередині.

"В моїх очах, поки людина не заподіює шкоди собі або іншим, що вони повинні бути в змозі виразити себе, як вони хочуть".

Він був обраний фотограф Томас Еванс, 32, хто вважає, що зірка реаліті-шоу створив свою власну красу і могутня фігура, яка не соромлячись охоплює всі аспекти його невідповідність.

Для фотосесії два тижні тому, він одягнув костюм пані в комплекті з пензликами для сосків. Фото: Обслуговує

Еванс, з Манхеттена, сказав: “Родріго для мене, хоча він одягається як людина в костюмах, він feminises себе за допомогою пластичної хірургії і охоплює ті сторони його особистості — він є прикладом ходити моєї кампанії.

“Традиційно, суспільство ставить людей в коробки, чоловіки призначені для того, щоб виглядати мужнім з обличчя волосся, м'язи і більш, і менш, жінки повинні носити сукні, макіяж, високі підбори і багато іншого.

“Я сподіваюся, що мій фото-акцію нормалізує ідея, що ви можете бути ким ви хочете бути, і що люди не повинні маркувати себе, щоб вписатися в категоріях суспільства.

“Важливо показати людям, як важлива свобода самовираження, це те, що Родріго не без страху або сорому від того, що інші будуть думати.

“Я вважаю, що суспільство рухається в швидкому напрямок і розуміння, що ґендер-це не чоловік чи жінка більше, нове покоління підлогу рідини.

"Як частина того, що вони не повинні вирішувати, бути чоловіком чи жінкою, вони можуть створювати свої власні шляхи без цих ярликів — я намагаюся допомогти цій концепції нормалізації думка, що Ви не повинні бути однієї статі."

Для отримання додаткової інформації відвідайте: www.thomasevansphotography.comКатегория: Мода