Одружені з першого погляду Трейсі демонструє неймовірні трансформації


Опубликованно 12.02.2018 12:02

Одружені з першого погляду Трейсі демонструє неймовірні трансформації

На Facebook, Афродіти і Аполлона косметичної медицини розміщені пліч-о-пліч образ пані скарб, лістинг процедури, вона була в їх клініці за останні 18 місяців.

"Після нашої першої консультації щодо її цілей лікування, наша команда орієнтована на зміну форми і контурів, а також (і найголовніше) подмолаживание шкіри," пост читати.

“Це гарантує, Трейсі раніше світиться богиня. І звичайно, хто може ігнорувати ці приємні губи."

Трейсі Перлина до хірургічного втручання, і після.

Дивлячись майже невпізнанний в ДО і після зображення, Міс Джевел губи виглядають більш пухкими, очі ширше і гладкої шкіри.

В інтерв'ю Daily Mail, заявив коштовність перебудови вона отримала був заповнювач і підтяжки шкіри, а омолоджування через пілінги та процедури з догляду за обличчям вампіра.

"Д-р J при Афродіти я бачив за останні 2 років, і вони проробили відмінну роботу з моїми Ботокс і філлер для губ!"

Трейсі коштовність мала омолодження шкіри і уколи для губ.

На епізоді в неділю ввечері в шлюбі на перший погляд, мс Перлина залишився приголомшений її чоловік Дін, який просив залишити відносини під час церемонії.

У неділю ввечері бачив перший щотижневої церемонії розгорнеться зобов'язання. Для тих, хто ще налаштуватися на недільній церемонії, де пара відділяється і дали папірець. Вони доручили записувати "залишитися" або "піти" і, по одному, кожен розкриває свої карти.

Якщо обидва партнери вирішили залишити, вони обидва залишили експерименту. Але якщо хтось захоче залишитися, а інший вирішить піти, то вони змушені залишатися в експерименті більше одного тижня.

Трейси і її заміж за першого чоловіка погляду, Дін.

Після того, як Трейсі відкрив про те, як добре вони ладнають один з одним, і як удосконалити своє сексуальне життя було, її чоловік помер скинув бомбу.

“Я повинен бути реальним з самим собою. Я насправді відчуваю в глибині душі, що я не знаю, якщо ми підходимо один одному," Дін каже Трейсі перед експертами та іншими учасниками.

“Я не хочу витрачати нічиє час. Але зараз, я кажу, що залишити."

Під час прем'єри реаліті-шоу два тижні тому, Міс Джул сказала, що вона отримала груди після народження дитини і розлучення з чоловіком.

Перша церемонія! Залишитися або піти? #stayorleave #commitmentceremony #мафи #молодята драма ##вибух #marriedatfirstsightau

Публікацію Трейсі Джевел (@traceyjewel_ify) по 10 лютого 2018 року в 11:11 вечора PST

"Ставши один раз я думав, я хочу виглядати краще усіх, що я коли-небудь", - сказала вона під час першого епізоду серіалу.

"Перше, що я зробив книгу зробити груди і я почав отримувати трохи ботокса, тому що профілактика краще, ніж лікування, це просто частина догляду за собою".Категория: Мода