Креми для шкіри пов'язаний з сотнями смертей


Опубликованно 12.02.2018 12:02

Креми для шкіри пов'язаний з сотнями смертей

Лосьйони, що містять парафін, інгредієнт, який часто використовується для лікування таких захворювань, як екзема і псоріаз, є безпечними для використання на шкірі, але і дуже вогненебезпечний.

Коли креми, що містять парафіну проникають в тканини, такі як одяг, бинти або білизна вона може зробити їх більш сприйнятливими до займання.

Старший пожежний в Західний Йоркшир пожарноспасательной служби Кріс Белл розповів Бі-бі-сі, що якщо ці предмети вступають в контакт з джерелом тепла, є висока ймовірність, що вони будуть загорітися.

"34 секунд і матеріалу полягли"Пожежні тести показують, що небезпека парафіну засноване pic.twitter.com/22jPet7n1A крем для шкіри — Бі-бі-сі Радіо 5 живі (@bbc5live) 11 лютого 2018

"Люди використовують парафін на основі продуктів шкіри для лікування екземи та псоріазу і різних інших шкірних кремів, поставивши його над усіма своїми органами і різними частинами себе — ставитися до себе для тих, різні захворювання шкіри", - сказав він.

“Але, на жаль, що крем може потрапити в тканини, одяг, бинти, пов'язки, і стають пожежонебезпечними.

"Креми безпечні для використання в їх власному праві, але якщо ця особа зазнає впливу відкритого полум'я чи іншого джерела тепла, вони можуть піти вгору."

Це одкровення приходить після розслідування аббв виявили, що 37 смертей могли бути пов'язані з парафіном креми в Англії з 2010 року, але зараз подумав, що їх кількість може бути набагато вище.

Пан Белл сказав, що, хоча точне число смертей пов'язаних з ці креми не відомо, що це може бути сотні.

"Сотні тисяч людей, щоб використовувати їх, ми не знаємо, скільки загиблих у вогні могли мати місце, але це може бути в сотні", - сказав він.

Деякі продукти, що містять парафін можна купити тільки в аптеці, але багато з них також можна легко придбати в супермаркетах.

Креми безпечні для використання за призначенням, але люди були попереджені, щоб не палити чи відкрите полум'я поблизу нічого, що могло б спричинити пожежу, якщо продукт вступає в контакт з тканиною.Категория: Мода