Друзі і колеги шоковані самогубством Марка Саллинга, звинуваченого в педофілії


Опубликованно 12.02.2018 09:34

Друзі і колеги шоковані самогубством Марка Саллинга, звинуваченого в педофілії

Марк Саллинг

Смерть 35-річного Марка Саллинга стала справжнім шоком для його колег і близьких. Звинувачений у педофілії, актор не впорався з депресією і громадським тиском і звів рахунки з життям — вчора його знайшли повішеним неподалік від його будинку в Лос-Анджелесі. Незважаючи на жахливі злочини (Саллинг зізнався в зберіганні дитячої порнографії), в яких звинуватили актора, друзі і колеги зірки серіалу "Хор" (Glee) вшанували його пам'ять і тепло висловилися на його адресу.

Сьогодні ми втратили ще одного члена нашої команди. Так, він скоїв злочини стосовно дітей. Але Марк Саллинг був зломлений, він був жертвою самого себе. Це, звичайно, анітрохи його не виправдовує і не полегшує страждання жертв його злочинів. Я просто хочу, щоб ви припинили заподіювати біль його сім'ї,— заявив Тім Девіс, колишній продюсер серіалу "Хор".

Let me be clear. Having compassion for #MarkSalling in no way minimizes his crimes, nor does it minimize the pain and devastation of the victims of those crimes. I'm just saying stop adding to his family's pain. This was their son. If you're without sin, feel free to cast stones. — Tim Davis (@loudmouthmuch) 30 січня 2018 р.

Меттью Моррісон, який часто зустрічався з Саллингом на знімальному майданчику серіалу "Хор", у своєму Instagram поділився знімком, на якому він стоїть в компанії Марка Саллинга і Кору Монтейта, теж трагічно пішов з життя у 2013 році. Прокоментувавши фото смайлами у вигляді двох ангелів і сумного особи, актор таким чином віддав данину пам'яті своїм колегам.

Корі Монтейт, Меттью Моррісон і Марк Саллинг

Джейн Лінч в інтерв'ю виданню TMZ назвала смерть актора "трагедією", яка "розбила їй серце".

Джейн Лінч і Марк Саллинг

А актор Джастін Сорвилло і зовсім став на захист Саллинга, заявивши, що "ніхто не заслуговує того, щоб бути доведеним до самогубства".

Ми не знаємо всієї інформації і не знаємо того, наскільки вона правдива. Я поважаю Марка Саллинга,

— написав він у Twitter.

Нагадаємо, що перші звинувачення Марку Саллингу в зберіганні дитячої порнографії були пред'явлені два роки тому. Свою провину він визнав і повинен був відправитися у в'язницю на строк від чотирьох до семи років (остаточне рішення по його справі повинно було бути прийнято в березні цього року). Марку Саллингу було 35 років.

Марк СаллингКатегория: Женщинам