Феррарі може позбутися одного з найбільших спонсорів – ЗМІ


Опубликованно 12.02.2018 04:14

Феррарі може позбутися одного з найбільших спонсорів – ЗМІ

Іспанський банк Santander планує повністю припинити або помітно скоротити фінансування команди Феррарі в 2018 році, повідомляє El Confidencial.

Вважається, що Santander, раніше очолювана великим шанувальником гонок Еміліо Ботином, з 2010 року перераховував на рахунки італійської стайні десятки мільйонів доларів. У 2012-му договір був продовжений до кінця 2017 року, при цьому Феррарі отримувала від банку 40 мільйонів доларів у рік.

Однак у 2014-му Ботін помер, і фінансова група під головуванням його дочки Ани Ботін вирішила переключити увагу з автоспорту на інші заходи.

Контракт між Santander і Феррарі закінчиться 31 грудня, але підписувати нову угоду на старих умовах ніхто не бажає.

За інформацією джерела, італійці захотіли, щоб Santander збільшив фінансові вливання, але банкіри з цими вимогами не погодилися. Не виключено, що Santander все ж залишиться спонсором Скудерії, однак другорядним, хоча інші джерела стверджують, що більш імовірним виглядає сценарій повного відходу фінансової організації з Формули-1, оскільки Santander і так витрачає близько 450 мільйонів доларів на інші заходи, в число яких входить іспанська Ла Ліга і Кубок Лібертадорес.

Раніше повідомлялося, що колишній бос Рено вважає, що Феррарі потрібно підсилитися пілотом "Ред Булл".Категория: Авто-спорт