'Це не так'


Опубликованно 11.02.2018 10:17

'Це не так'

Фотосесії жінок позує гола в спорт Ілюстрований купальник журнал піддається критиці за те, намагаючись продати #Метоо руху, і це не важко зрозуміти, чому.

"В її власних словах" фоторепортаж з моделями, як Пауліна Порецкого, Сейлор Брінклі-Кук і власного Австралії Робін Лоуле був пронизливий, як дозволивши їм "святкувати більше, ніж просто їх тіла".

Все-жіноча команда працювала над проектом і моделей, які висловлюються на підтримку фемінізму і позитивного образу тіла, було дозволено вибирати слова, написані на їхніх тілах.

Редактор МДж / добу розповів Ярмарок марнославства в 2018 питання відображає зміни у мисленні на журнал, який прагне залучити моделі в якості учасників, а не просто об'єкти.

Міс Дей сказала, що хотіла зображень, щоб бути місцем, де можна було б відзначати різні стандарти краси, і побачив зв'язок між Метоо руху #і її власні роботи.

"Мова йде про дозволяючи жінкам існувати в світі, не піддаються переслідуванням або судити незалежно від того, як вони люблять себе позиціонувати", - сказала вона.

“Це основна нитка, яка існує протягом купальників. У вас є Гарвардські випускники, у вас є мільярд доларів магнати, у вас є благодійники, у вас вчителі, ви у мами — у вас є повний спектр жінок, представлених у випускник цього журналу, і не один з них не вдалося, тому що вони носили бікіні."

ICYMI: жінки #SISwim 2018 "став полотно...поділитися своєю істиною". https://t.co/N4LD3BhjUp pic.twitter.com/Sa0KsOLpNh— СІ купальник (@SI_Swimsuit) 7 лютого 2018 року

Цей тип жінок не нова. Такі знаменитості, як Кім Кардашян і Емілі Ратаковски побудували кар'єру з допомогою своїх оголених тіл, як форма вираження — що вони зберігають творчий контроль над.

Аналогічним чином, в минулому році колишнім сусідам зірка Кейтлін Stasey знялася оголеною, щоб запустити сайт, який святкує жіночої сексуальності.

Цей стиль фемінізм звертається до деяким жінкам, а не до інших. Незалежно від того, як одна з моделей, Пауліна Порецкого, каже: "тобі не треба соромитися свого тіла, незалежно від того, якого віку ви."

Модель Робін Лоуле додає: “у нас є розтяжки. У нас є роли. У нас є целюліт. Це всі частини нашого тіла".

Ці жінки, які не бояться називати себе феміністками і захоплення вони не бояться представити себе в ролі сильних жінок є багато інших, які досі ніяково про це.

Але крім очевидного спостереження, що ні одна з цих жінок мають розтяжки, роли або целюліт, це все-таки журнал, орієнтований на чоловіків. Фотографії, що зображують красу жіночих форм, призначена для звернення до них. Фотографії, як і раніше прагнуть бути "сексі", як MS дня визнає.

Швиденько прокрутити спорту Ілюстрований купальник у Твіттері стає ясно, що, показуючи гарячі напівголі жінки в купальних костюмах, як вони продають журнали.

Новачки! Новачки! Новачки! pic.twitter.com/kQ8dDXH1AX https://t.co/mA0NSjus4k — СІ купальник (@SI_Swimsuit) 8 лютого 2018 року

Слідуйте за нами на flipboard для всіх речей #SISwim 2018! https://t.co/4a9qxFI642 pic.twitter.com/dwjZEgrdBf— СІ купальник (@SI_Swimsuit) 7 лютого 2018 року

ВОЛОДІТИ НЕЮ. #SISwim https://t.co/3R7wEsJYqH pic.twitter.com/qxBmWY3uHI 2018 — СІ купальник (@SI_Swimsuit) 9 лютого 2018 року

Як і інші підприємства, які намагалися продати свою продукцію за рахунок використання соціальних рухів (ми дивимося на тебе Пепсі) або представити рекламу як щось більше, ніж просто хитру рекламну кампанію, це може здатися цинічним, яким би щирим початкове намір було.

Роблячи впливових жінок об'єктом чоловічих бажань можна розглядати як позитивний крок, але як розширення прав і можливостей, як він може бути для жінок, в контексті, в якому вони були зроблені роблять чорно-білі картинки виглядають як той же старий, такий старий, просто переформулювати так, щоб задіяти тенденції щодо жінок.

Зміни-це важко і, можливо, ця фотосесія стане початком позитивного, поступової еволюції в журнал, щоб включити більше інформації від жінки. Якщо це те, що трапляється-це хороша річ, і повинна бути визнана.

Але святкувати жіночих форм і викриваючи систему, яка тримає ґвалтівники у владі-це дві різні речі. Зв'язавши цю зйомку з руху #Метоо просто не відчуває себе добре.

Ці ідеальні, ретушувати фотографії світ від злості та болю ми бачимо відображеними в обличчях жінок в авангарді руху.

Ці жінки страждали. Вони розглядаються як об'єкти, щоб використати і викинути. Важко уявити, що позує голою з написані слова на їх тілах було б змусити їх відчувати себе краще або якось полегшити болючі спогади про те, що вони пережили.

Ця фотосесія, звичайно ж, не змушуй мене почуватися повноваження. Це мене розлютило, що був дистильований в чорно-білі зображення оголених жінок, ніби те, висловлюючи непідробне горе і пристрасть, які привели в рух кампанії як складний та емоційно #Метоо.

Зловживання, які викликали кампанію Метоо #коштувала життя жінки, вбивають кар'єра і рухає незліченна безліч людських істот у відчай.

Ми можемо знайти його легше захоплюватися аерографом зображення жіночих можливостей, ніж дивитися на хворе обличчя жінок, які були серйозно пошкоджені їх досвід — це заманливо хочете, щоб знайти красу в чомусь дійсно жахливе.

Але реальність така, що це негарно тема для багатьох жінок. Стільки, скільки ми хочемо бути впевнені і відчувати себе краще, іноді реальність не може і не повинен бути зацукрований.

Потік учасників, включаючи Роуз Макгоуен, моделі і екс-співробітники вийшли, багато анонімно, щоб звинуватити голлівудського продюсера Харві Вайнштейна в сексуальних домаганнях і зловживанні починаючи ще з 1990-х років. Фото: Рена Лаверті/АФПКатегория: Мода