Брови ракових хворих перетворюється після хіміотерапії


Опубликованно 10.02.2018 08:13

Брови ракових хворих перетворюється після хіміотерапії

На 58-річна мешканка Сіднея був поставлений діагноз раку молочної залози в 2012 році і через рік дізнався, що у неї також був рак кишечника.

Вона пройшла через кілька курсів хіміотерапії і була раку з 2014 року.

Деб знала, що вона буде втрачати свої волосся після проходження хіміотерапії, але каже, що ніщо не може дійсно підготувати вас, коли перші грудки починають випадати.

“Ти під душ мити волосся, а потім раптом у вас є цей жмут волосся в руці. Хоча ти знаєш, що це станеться, це все-таки шок", - сказала Деб новини.ком.ау.

"Це відбувається в той час, у вашому житті, де все виходить з під вашого контролю ... твоє життя знаходиться під контролем лікарів і лікарні, так що це може звучати нерозумно, але втрачає волосся-це просто ще одна річ, ви втрачаєте контроль," Деб сказала.

Деб перед її брови були вытатуированы.

Деб після її сеансу татуажу брів.

Через рік після того, як вона закінчила своє остаточне лікування хіміо, Деб помітила, що брови ще не відросли.

"Раптово я зрозумів, що мої брови були не видні на всіх, і я був покласти на щоранку багато олівець для брів, щоб заповнити їх", - сказала вона.

"Не маючи брів, безумовно, змінює зовнішній вигляд вашого обличчя і я просто не відчуваю, як я".

Друг рекомендував місцевий салон для татуажу брів, який спеціалізується на клієнтах, які пройшли через хіміотерапію або страждають від таких захворювань, як алопеція.

Джейн Сімпсон працює HiBrow брови на нижньому північному узбережжі Сіднея. Її клієнт демографічних жінок старше 50 років хочете поголитися свої ранкові процедури краси.

Багато людей, які пережили рак, як Дєб.

"Багато мої клієнти кажуть, що я в ремісії, але кожен раз, коли я дивлюся в дзеркало, я згадую, що у мене рак, тому що у мене немає брів,'" Джейн розповіла новини.ком.ау.

“Я малюю брови на першій з олівець, щоб ми могли скорегувати форму і вони можуть бачити, що вони будуть виглядати. Люди часто не розплакалася, коли вони бачать кінцевий результат, тому що вони щасливі і полегшення.

“Я пам'ятаю, одна жінка подивилася на себе в дзеркало, і я повинен був дозволити їй сидіти протягом 10 хвилин і просто ридаю. Вона була переповнена щасливими сльозами".

Початкова брови татуаж ціна сеансу 500 $і додаткових надбавок становить $150 кожен для більш темного, більш визначати погляд.

"Це трохи змінює життя", - сказала Джейн.

“Моя робота-це так приємно і радісно. Зміни в особах [клієнта] був Надзвичайний. Це змушує людей виглядати свіжіше, молодше і більш воєдино".

Деб говорить, що любить, не витрачаючи час підмалювати брови вранці.

“Я такий радий, що я вирішив зробити це. Я відчуваю себе чудово, і це зробило таку різницю у моєму житті", - сказала вона.

“Ви не хочете бути вкидання з олівець для брів вранці. Ви хочете витрачати менше часу на ці речі і більше на те, що справді важливо".

У вас є краса історія перетворення ви хотіли б поділитися? Електронної пошти rebecca.sullivan@news.com.auКатегория: Мода