Стався зсув в тому, що ми бачимо як "сексуальний"


Опубликованно 01.02.2018 05:17

Стався зсув в тому, що ми бачимо як

Університет Міссурі-Канзас-Сіті поставили 78 студенток бакалаврату оцінити переможців конкурс краси Міс США, і дослідники виявили, що жінки з підтягнутими або м'язисті фігури в даний час розглядається як сексуальніше жінки, які дуже тонкі.

Міс США 2007 Рейчел Сміт.

Студентам було запропоновано вивчити фотографії жінок, які були короновані Міс США між 1999 і 2013 роках і оцінити їх у відповідності з тим, м'язистий, тонкий і привабливі вони, сонцем звіту.

Дослідження знайшли більш недавні переможці були м'язистими і підтягнутими, а не тонкий, який показав, що ставлення до фізичної краси змінилися.

Міс США 1999 Кімберлі Пресслер.

Головний науковий співробітник Йожеф Френсіс опублікував результати дослідження в журналі сексуальних ролей, пояснюючи: "є зрушення в тонку ідеальну жіночу фігуру, яка тепер включає в себе вид фізичної культури через процес."

Вона додала, що це було пов'язано з вибухом "fitspo" на каналах соціальних медіа.

Френсіс також зазначив, що обидві мускулистість і худоба часто зустрічається серед жінок-знаменитостей.

Міс США 2013 Ерін Бреді

Посилаючись на таких сайтах, як Instagram, tumblr і pinterest, вона пояснила, як змогла курирувати колекції здоровим ідолів, також можуть стимулювати розлади харчової поведінки.

Вона сказала: “ці веб-сайти дозволяють людям збирати образи жінок, з якими вони ідентифікують або захоплюватися, по суті, дозволяючи їм розвивати власний репертуар ЗМІ сильно кидаються в очі тонкі і підходять ЗМІ.

'Цей процес вибирати зображення, а потім звужуючи фокус-медіа помістивши ці зображення на їх "гри" можуть ненавмисно збільшити ризик розвитку більш високого рівня незадоволеності тіла, а також подальші невпорядкованих-харчове поведінка, які пов'язані з ним".

Друге дослідження, проведене в університеті побачив 64 учнів представлений з фотографіями від 14 різних жінок.

Міс США 2009 Крістен Далтон.

Кожен постріл був в парі, щоб показати жінку з і без визначення м'язової тканини — комбінація, яка бачила фотографії як вважаються не менш привабливими.

Але коли одна з фотографій залишилася недоторканою, результати показали, що випробовувані виявили більш м'язистий варіант є більш привабливим.

Ця історія вперше з'явилася на сонце і була опублікована тут з дозволу.Категория: Мода