Дівчина потрапляє назад в людину, яка обмацує її, стає об'єктом кампанії ненависті


Опубликованно 01.02.2018 05:17

Дівчина потрапляє назад в людину, яка обмацує її, стає об'єктом кампанії ненависті

Медлін Анелло-Китцмиллер, 20, чиї груди були покриті блиском, коли чоловік схопив її ззаду на фестивалі ритм & лози у Гісборн, сказав, що люди навіть почали кампанію за те, щоб її депортували.

Медлін Анелло-Китцмиллер, право, зі своєю подругою Кеті Ешворт, вона сказала, що пережила потік образ після інциденту.

Кадри з Нова Зеландія Festival (який Ви можете переглянути у верхній частині цього поста) показав Мадлен і один Кірі-Енн Хартфілд наступний чоловік до цього неодноразово пробиваючи його.

Спочатку, Медлін Завантажив викликає відео-блозі на Facebook вона заявила, що буде знову топлес, як у неї груди "не секс".

Медлін, говорить, що вона сподівається, що її дії надихають інших жінок, щоб відчувати себе комфортно в їх тілах.

Але, кажучи по 1 Новости зараз, вона показала, що вона з усіх сил намагається зробити почуття "огидно" кількість людей, які наполягають, що вона заслуговує того, щоб бути порушені.

Сказав Мадлен: “люди взяли тайм-аут їх день, щоб повідомлення мені кажуть, що я огидний, що я повинен бути соромно за себе.

Медлін дуже агресивно відреагував, коли чоловік схопив її грудей в такт і фестиваль лози.

Незважаючи на те повне право жити в Новій Зеландії, вона каже, що деякі тролі вже сказав, вона повинна бути завантажена з країни за ходіння топлес на фестивалі.

"Хтось стверджував, почати збір підписів, що вже 900 підписів, щоб мене депортували", - сказала вона.

Але вона пояснила зловживання почалося ще до зйомки їй мстити її зловмисник був навіть загальний онлайн.

Під час фестивалю, Медлін сказав, що деякі кричали на неї, назвавши її "г**" і сказала, що їй "огидно".

Медлін був знятий кинувши пити за збоченець до цього неодноразово пробиваючи його.

Вторгнення в її особистий простір не завадило Медлін мають гарний час на подію у переддень Нового Року і вона не прикрити її груди.

Тривожно, вона каже, що піддався насильству з боку як чоловічого, так і жіночого фестивалю за день до інциденту, коли вона була одягнена у футболку.

Її хлопець оцінив Медлін на Facebook, обміну фото щасливої пари разом з підписом: "Ви надихаєте і сама крута дівчина, яку я коли-небудь зустрічав, я тебе люблю!"

Мадлен, так, зі своїм хлопцем, 20, захистив її нападу на людину, який її домагався.

На відео, зняті Giann Рис, які пішли вірусні, чоловік йде за Мадлен і вистачає її грудей, перш ніж бігти і сідаючи на траву.

Однак, жінка, яка супроводжує її друг, женеться за ним і б'є його кілька раз по обличчю.

Меделін хлопець Макс, праворуч, захищав її реакцію, сказавши: "Ви надихаєте і сама крута дівчина, яку я коли-небудь зустрічав".

Фестиваль є популярним місцем для Єва гуляк Новий Рік, брендинг себе "перше місце в світі, щоб привітати перший схід сонця Нового року".Категория: Мода