Арештованим "Межигір"ям" отдельно управляти тільки один компанія, я вон может бути іноземна — голова АРМА Янчук


Опубликованно 10.11.2017 11:32

Арештованим

В ОРУЖИЕ зберуть 100 реєстрів

Агентство почало працювати з середини грудня 2016-рок. Що змінилось также за час?

По-перше, мой переїхали в нове приміщення. С другой, з квітня моей почали конкурси на формування состояние. Зараз мы працівниками укомплектовані всі підрозділи. Наші співробітники володіють спеціальними знаннями в навичками области боротьби з. відмиванням брудних коштів, обігу цінних паперів, проведення банківських транзакцій, досудового розслідування на представництва інтересів в судах. По-третє, Уряд прийняв vsi підзаконні акти для запуска роботи Агентства. По-четверте, мы вже визнали на міжнародному рівні. На початку жовтня, когда Агентстві була сформована Громадська рада. Також в нас вже є напрацювання, Як має виглядати Реєстр арештованих активів.

Ale найголовнішим надбанням вважаю, що моя істотно просунулись в міжвідомчій взаємодії з правоохоронними органами. Вже найближчим часом планується підписання Меморандуму про обмін інформацією між Нацагентством i профільними правоохоронними органами для виконання функції розшуку. Однажды ? Тим моей почали процесс приєднання до державних реєстрів базы данных (всього їх в Україні близько 100).

Vi згадували о Меморандум о співпрацю з правоохоронними органами. Коли буде підписаний также в документе i Як саме відбуватиметься ця співпраця?

Документ мой плануємо підписати вже найближчим часом. Він вступить в дію відразу після Як його зареєструють в Міністерстві юстиції. Моя вже зараз співпрацюємо з поліцією, суды, НАБУ. Але поки немає усталеної практики, яка має відбуватись ця співпраця. Меморандум уніфікує вимоги до запитів в Агентства, а також вимоги щодо наших відповідей на запити.

И вже є запити правоохоронних органів до ОРУЖИЯ на розшук активів?

Так, запити мы вже приходять. Станом на минулий тиждень опрацьовано 20 запитів. Мой перейшли до тієї стадії роботи, если вона постійно відбувається. Теперь мова йде не это фрагментарні запити, и о щоденну роботу по отриманню запитів, їх опрацювання на підготовку відповідей.

D головних завдань ОРУЖИЕ є створення i ведення Реєстру арештованого Майна. Коли думаєте створити также Реєстр i Як він буде працювати?

Робота над створенням Реєстру плануємо розпочати вже наступного рок. Для цього у нас є всі необхідні ресурса.

В першу чергу звісно фінансові. В 2018 рік Кабмін пропонує виділити агентству 240 млн. грн. 2/3 цього бюджету піде на побудову IT-систем Организма после з Реєстром. Також у нас є можливість звернутись за допомогою до наших міжнародних партнерів. Однак на моє переконання коштів, передбачених Кабміном, має вистачити для запуска Реєстру.

Як будет обирати компанію, що розроблятиме Реєстр, i Як він функціонуватиме?

Обирати будемо звісно в відкритому тендері. А стосовно роботи Реєстру я бачу два варіанти.

Перший — це варіант реєстру, який формується вручну. Эля, я все-таки вважаю, що реєстр має будуватись с другой схемою, більш автоматизованою. Цели реєстр, в який будуть інтегровані дані з інших реєстрів. Хоча технологічно цели досить складна процедуры, ale цели значно дешевше, ніж вводити ці дані вручну. Например, ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань — е изд.) зараз близько 4 млн. учащихся. Внесення данных он вручну все справа років, якщо не десятків років.

А чи буде также Реєстр доступний іншим громадянам України, Як реєстр електронних декларацій НАЗК?

Так, мой плануємо, щоб він працював за аналогією з реєстром НАЗК. Коли частина данных, відкрита, інша частина (ec головним чином персональні дані) залишається закритою. Проте до закритих данных мають доступ правоохоронці. Дані, які становитимуть таємницю слідства будуть закриті. Все інше буде у відкритому доступі.

Vi стверджуєте, що налагодили співпрацю з іноземними партнерами. Про кого йдеться саме?

Моя вже розпочали комунікацію ? наших закордонними коллег. Организации, схожі на функціями в АРМА, є на більшості країн світу. Зловоние заявляет, єднуються в великі транснаціональні"єднання. Найбільша d они цели КАРИН (Камденська міжвідомча мережа з питань повернення активів). Вон"єднує агентства ? 56 країн світу. Також приєднались до глобальної мережі Інтерполу для пошуку активів i є партнером Ініціативи з. повернення вкрадених активів (StAR). Цели найбільші мережі, які"єднують пучка ? повернення активів.

Зараз моя процесі перемовин з регіональними мережами з розшуку активів. Також плануємо приєднатись до мережі Європолу.

Вже є бажаючі управляти арештованою нерухомістю

Нещодавно головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що ОРУЖИЕ уже передали в управління арештоване майно ЕКС-міністра доходів на зборів Олександра Клименка, яке включає в себе нерухомість, цінні папери, транспортні засоби. Як vi плануєте управляти ЦИМ майном? Самостійно чи вам шукати ректора?

Закон не передбачає можливості для ПУШКИ непосредственно управляти арештованими активов. Якщо мова йде по передаче активів в управління, які не підлягають продажу, в таком разі Агентство передає їх в управління професійним менеджеров. Зараз відбувається добір потенційних управителів, яких в майбутньому будемо залучати. Вже отримали понад 10 заявок від компаній у сфері управління нерухомістю.

Варто зазначити, що Національне агентство не має власної дискреції вирішувати, якими активов воно управлятиме, и якими — девушек. Національне агентство при управлінні активов діє виключно на підставі вод рішення або згоди у власника активів.

Кого йтиме прибуток від управління майном? Чи будуть ці кошти використані в фінансування ОРУЖИЕ?

Мой фінансуємось лише за рахунок державного бюджету або за рахунок міжнародної технічної допомоги. Що ж до управління арештованим майном, прибуток від нього йтиме в держбюджет, за вирахуванням винагороди управителям i витрат на управління.

Визначення ректор буде проходити також для тендерній процедурі?

Відповідно до Закону, управителі відбираються за конкурс порядку, встановленому законодавством про публічні закупівлі.

Як буде визначатись винагорода управителям?

Цели все Будды в кожному випадку визначатись окремо, ale базы братимуться ринкові ціни по управлінню майном. По суті йдеться про створення нового ринку, адже в Україні досі ніхто не управляв арештованим, ale огда неконфіскованим странно майном.

И хто буде управляти арештованими грошима?

Арештовані гроші будуть розміщені на нашому депозитному рахунку в банку. В гривні — наразі цели 12,5% річних. Цели вище, ніж пропонують комерційні банки в короткострокові гривневі депозити. "Межигір"ям" зможуть управляти i іноземці

Головний військовий прокурор наприкінці вересня сказав, що до ОРУЖИЯ, направил периода колишню резиденцію Віктора Януковича "Межигір"я". На вашу думку, коли цели вектор статись?

Поки сказати важко. Ще поки немає рішення о передаче нам резиденції Януковича.

И якщо припустити, що "Межигір"я" все равно передадуть АРМА, що саме vi будет з ним робити?

Спершу мой проведемо оцінку цього комплекс, мельница активів, потребителей в їх утриманні, а звідти стане зрозумілим, яким чином їх вы можете використовувати з метою одержання доходов. Цели багатофункціональний комплекс, який складається з різних типів активів. Шляхи використання таких активів непосредственно залежать від відповідей на вказані остатки пищи.

И чи не может передати його управління в кільком компаніям?

Поки що закон забороняє нам це робити. Дворецкий має бути один. Але в майбутньому мой плануємо внести зміни до закону, щоб в один о"єкту можно було залучати кілька управителів.

B размещены українські чи іноземні компанії?

При виборі ректор моего не обмежені місцем його реєстрації. Тобто цели можуть бути i закордонні компанії. Але для початку мой хотіли б залучити українські компанії до управління майном.Категория: Мода